چهار مزیت تقویم رومیزی برای هدایای تبلیغاتی 1402

یکی از مهمترین و موثرترین هدایای تبلیغاتی ۱۴۰۱ که شما می‌توانید به همکاران و مشتریان تان هدیه بدهید تقویم‌ رومیزی اصفهان است. تقویم‌ رومیزی از جهات گوناگون مزیت های فراوانی دارد که در ادامه به مزایای تقویم رومیزی می پردازیم .

1- قیمت تقویم رومیزی

نسبت به هدایای دیگر قیمت  پایین تر و به صرفه تر است. بسته به نوع تقویم تبلیغاتی که انتخاب می کنید، جنس و کیفیت آن قیمت تقویم رومیزی متفاوت است .

2- ماندگاری هدایا تبلیغاتی تقویم رومیزی

تقویم رومیزی از جمله هدایای تبلیغاتی است که حداقل برای یک سال روبه روی میز مخاطبانتان خواهد بود و هر موقع که نیاز به بررسی تاریخ داشته باشند به آن مراجعه می کنند.

۳-قابلیت برندینگ بالا

اگر شما تقویم رومیزی اختصاصی سفارش دهید مطابق با رنگ سازمانی و هویت برند شما چاپ خواهد شد، هر آنچه که در اهداف برندسازی شماست می توانید در آن قرار دهید و چون تقویم رومیزی به مدت یک سال بر روی میز مخاطبتان قرار خواهد گرفت، می توانید مطمئن باشید که برند شما در ذهن او نقش خواهد بست، سعی کنید که با توجه به بودجه خود تقویم ‌رومیزی اختصاصی سفارش دهید تا بتوانید علاوه بر معرفی برندتان، محصولات و خدمات شرکت خود را معرفی کنید.

4- تنوع بالا

یکی از مزیت‌های تقویم ‌رومیزی اصفهان تنوع آن است که این تنوع در طراحی، جنس و سبک تقویم رومیزی بسیار زیاد است و شما می توانید با سفارش یک تقویم رومیزی خلاقانه، نظر مخاطبان تان را بیشتر جلب کنید.

برای دیدن انواع تقویم رومیزی در اصفهان روی لینک زیر کلیک کنید

در پایان در انتخاب تقویم رومیزی ۲ نکته مهم قابل ذکر است.
ابتدا سعی کنید که تقویم رومیزی انتخاب کنید که کاربردی باشد، از جمله تقویم‌رومیزی های کاربردی می‌توان به تقویم رومیزی نت دار یا تقویم رومیزی یادداشت دار اشاره کرد، همچنین در طراحی تقویم رومیزی سعی کنید که همراه با معرفی محصولات و برند خود از محتوا و عکس های جذاب و خلاقانه و کاربردی استفاده کنید.

 

تقویم رومیزی 1402 روی میز تاریخ

شاید تصور کنید که با آمدن موبایل‌ها، تقویم رومیزی 1402 دیگر جایگاه سابق را در بین هدایای تبلیغاتی ندارد؛ اما در سال 2018 نیمی از افراد مورد مطالعه، هرگز از تقویم موبایل خود استفاده نکرده‌اند و بیشتر به تقویمی که روی میز یا دیوار داشته‌اند، رجوع کرده‌اند.

تقویم رومیزی از آن دسته هدایای تبلیغاتی است که در محیط شرکت‌ها بسیار به چشم می‌خورد و اگر می‌خواهید در این مکان‌ها حضور داشته باشید و همه‌ی کارکنان با برند شما آشنا شوند، تقویم رومیزی 1402 را حتما در گزینه‌های خود قرار دهید. آمار هم به نفع مؤثر بودن تقویم رومیزی 1402 برای این هدف است. در اطلاعات منتشر شده از سوی مؤسسه تخصصی تبلیغات (ASI) که بزرگ‌ترین سازمان عضوگیر در صنعت هدایای تبلیغاتی است، تقویم رومیزی به طور میانگین بر 850 نفر تأثیر می‌گذارد. اگر این تعداد را با شمار کارمندان شرکت‌ها مقایسه کنیم، می‌توانیم نتیجه بگیریم که تقویم رومیزی 1402 ضریب نفوذ بالایی دارد.

 

ضمانت محصولات

گروه آوازه گستر، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته در تمام مراحل چاپ و تولید انواع سررسید 1402 و تقویم رومیزی 1402  بدون دخالت دست، محصولات خود را با تضمین کیفیت تولید کرده و با توجه به رزومه ی خود که شامل همکاری با برند های برتر کشور است، این تعهد را برای مشتریان عزیز خود سرلوحه قرار داده است. کلیه هدایای تبلیغاتی ، ست های مدیریتی، تقویم رومیزی و خدمات گروه سالنامه آوازه گستر با گارانتی چاپ و تولید به مشتریان خود ارائه می شود که این موضوع از مزیت های رقابتی شرکت آوازه گستر می باشد. برای راهنمای و سفارش، همین الان تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *