هدایای تبلیغاتی 1401

هدایای تبلیغاتی

دسته بندی هدایای تبلیغاتی

پاکت پلیمریهدایای سلامتکیف تبلیغاتیتندیس و لوح تقدیر

در دنیای امروز که تمام روابط انسانی دیجیتالی شده است؛ بدست آوردن محبت دیگران امری مشکل به نظر می آید. مردم همیشه دنبال راه های جدید برای تقدیر از طرف مقابلشان هستند؛ خواه که آن شخص نزدیکترین فرد به ایشان  باشد یا اینکه شخصی غریبه ولی قابل تقدیر .

ما همواره برای تقدیر از دیگران به دنبال هدیه ای می رویم که هم خوش آیند طرف مقابلمان قرار گیرد و هم بیانگر احساسات و منظورمان از آن اقدام باشد .

در بسیاری از موارد می توان با یک متن زیبا در یک تقدیر نامه منظور خود از آن هدیه را بیان کنیم و چه بهتر که آن تقدیرنامه خود درقالب هدیه ای گرانبها باشد تا همواره پیش روی آن شخص روی ویترین خانه یا محل کار قرار بگیرد و هر زمان با دیدن و خواندن آن به یاد ما بیافتد.

لوح تقدیر کاربرد های فراوانی دارد گاهی در مراسم عروسی از طرف داماد و به رسم آن پیوند مبارک به عروس داده می شود و گاهی رییسی از کارمندش برای سالها خدمت خالصانه تقدیر می کند.

صنایع دستی

اقتصاد سنتی استان مبتنی بر صنایع دستی چون قالی بافی، ابریشم بافی،  قلمزنی، منبت کاری، زری بافی، خاتم کاری، ملیله دوزی، مینیاتور، سفالگری، میناکاری، فلزکاری، فرش، فیروزه کوبی، نقره سازی، کاشی سازی، قلمکاری و پولک دوزی از صنایع زیبای اصفهان است که امروزه رونق خوبی نیز در بخش جهانگردی دارد.

صنايع دستی اصفهان در طول قرن های متمادی به عنوان نماينده هنر اصيل قوم ايرانی در جهان معرفی شده است. از اين رو اگر اصفهان را مهد صنايع دستی ايران بناميم سخنی به گزاف نگفته ايم. چرا كه ويژگی های فكری و روانی صنعتگر اصفهانی مانند ذوق، هنر، پشتكار و قناعت موجب شده است تا فرآورده های دست ساز اصفهان نه تنها در كشورمان خريداران فراوان داشته باشد بلكه مسافران و گردشگران و علاقمندان خارجی نيز طالب دست ساخته های اصفهان با ويژگی های خاص آن باشند.

ابزارآلات

انواع ابزار های چندکاره تبلیغاتی با امکانات مختلف اعم از انبر دست، پیچ گوشتی، انواع چاقو و انبر که همگی در یک محصول کوچک جاسازی شده اند و یکی از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی می توانند باشند. جنس ابزار آلات از فولاد زد زنگ بوده و از دوام و کیفیت بالایی برخوردارند. همچنین بر روی بدنه این محصولات امکان حک لیزر و یا چاپ اختصاصی وجود دارد.

هدایای کودک

برای روز کودک پدرها و مادرها دوست دارند برای نوگلانشان هدیه ای هر چند کوچک تهیه کنند و آن را با تمام عشق تقدیم فرزندانشان کنند ولی گاهی اوقات رسیدن انتخاب هدیه مشکل است در این مقاله ما به شما کمک میکنیم که بهترین ایده ها را برای خرید هدیه روز کودک بگیرید و هدیه ای مناسب برای کودکانتان تهیه نمایید.

ایده هایی برای خرید هدیه روز کودک:

1- اسباب بازی

2- وسایل آموزشی ( میکروسکوپ، تلسکوپ و…)

3- وسایل ورزشی ( توپ ، لباس ورزشی ، و…)

4- لباس

5- کیف و کفش

6- انواع وسایل زینتی برای دخترخانم ها ( گیر و کش، دستبند، انگشتر، ساعت و…)

7- کتاب های آموزشی یا کتاب داستان

8- خوراکی های خوشمزه

9- وسایل نقاشی ( دفتر نقاشی، مداد رنگی، پاستل، آبرنگ و…)

10-بازی های فکری

11- ساخت کاردستی و یا کشیدن یک نقاشی زییا

هدایای خاصلباس کارساک دستیهدایای دیجیتالخودکار تبلیغاتیهدایای تبلیغاتی ارزانتقویم رومیزیسررسیدست مدیریتی

هدایای تبلیغاتی فرزند خلف دنیای بازاریابی است و شما را به قلب مخاطبانتان راه می‌دهد. وقتی این جگرگوشه متولد می‌شود، همه‌ی مناسبات را به نفع خود تغییر می‌دهد. هدایای تبلیغاتی خلاقانه با ظاهر دل‌فریب خود، هرکسی را مبهوت خود می‌کنند و هیچ دستی را بدون زخم باقی نمی‌گذارند. البته چنین رسالتی از عهده‌ی هدایای تبلیغاتی ارزان برنمی‌آید و طبیعی است که باید به فکر هدایای تبلیغاتی جدید ، کاربردی و خاص باشید.

ما در شرکت آوازه گستر ارزش نگاه‌هایی را که مجذوب هدیه تبلیغاتی شما می‌شوند، می‌دانیم و با ارائه‌ی هدایای تبلیغاتی کاربردی، هدیه‌ی شما را به آن جگرگوشه‌ای تبدیل می‌کنیم که هرکس آرزوی داشتنش را دارد. اگر هنوز هدیه تبلیغاتیِ باب میل خود را پیدا نکرده‌اید، اینجا پیشنهادهای شایسته‌ای برای شما داریم. اگر اشتیاق دیدن افق‌های جدید را دارید، فقط کافی‌ست در هواپیمای آوازه‌گستر بنشینید و غافل از هیاهوی زمینی، پرواز تا اوج را آغاز کنید.

تاریخ بروزرسانی: بیستم شهریور ماه سال 1401

 

تاریخچه هدایای تبلیغاتی:

اولین محصولات تبلیغاتی شناخته شده در ایالات متحده، دکمه های یادبودی بودند که قدمت آنها به انتخاب جورج واشنگتن در سال 1789 بازمی گردد، اما صنعت سازمان یافته ای برای ایجاد و توزیع اقلام تبلیغاتی تا اواخر قرن 19 وجود نداشت. در سال 1904، 12 تولیدکننده اقلام تبلیغاتی گرد هم آمدند تا اولین انجمن تجاری این صنعت را تأسیس کنند. آن سازمان اکنون به عنوان انجمن بین المللی هدایای تبلیغاتی یا PPAI شناخته می شود که در حال حاضر بیش از 10000 عضو جهانی دارد. PPAI صنعت محصولات تبلیغاتی بیش از 22000 توزیع کننده و تقریباً 4800 تولید کننده را نمایندگی می کند.
اولین هدیه تبلیغاتی شناخته شده در ایالات متحده به سال 1789 و در زمان انتخاب جورج واشنگتن برمی گردد. دکمه های یادبودی که در طول کمپین او استفاده شد که شروع محصولات تبلیغاتی است. موفقیت مبارزات انتخاباتی واشنگتن جرقه استفاده از اقلام تبلیغاتی دیگر، از سالنامه ها گرفته تا تقویم ها و هدایای چوبی، مانند خط کش ها را برانگیخت. مردی که به عنوان “پدر محصولات تبلیغاتی” شناخته می شود، جاسپر میک، روزنامه نگار و چاپگر اهل اوهایو نام داشت.

در اواخر دهه 1800، میک برای تبلیغ روزنامه‌اش و فعال نگه داشتن مطبوعات در زمان‌های آهسته، شروع به توزیع کیف‌های کتاب کرباسی در مدارس محلی کرد. در نهایت، این ایده استفاده از محصولات برای ارتقای مشاغل مطرح شد و تعداد تولید کنندگان محصولات تبلیغاتی شروع به رشد کردند. در اوایل دهه 1900، نمایندگان برخی از تولیدکنندگان ایده ایجاد یک انجمن تجاری صنعتی برای محصولات تبلیغاتی را مطرح کردند که به آنها اجازه می دهد تا به مسائل مختلفی مانند قیمت گذاری، ایده های جدید، ضررهای تجاری و رویه های عملیاتی رسیدگی کنند. این انجمن ابتدا انجمن تولیدکنندگان تبلیغات نامگذاری شد، اما امروزه به عنوان انجمن بین المللی محصولات تبلیغاتی (PPAI) شناخته می شود. نمایشگاه‌های تجاری در سال 1914 به بخشی از فعالیت‌های انجمن تبدیل شد، که اکنون اتفاقاً رویداد برتر نمایشگاه تجاری صنعت است که به عنوان PPAI Expo شناخته می‌شود و سالانه در لاس وگاس برگزار می‌شود.

تعریف هدایای تبلیغاتی:

اقلامی که برای تبلیغ یک محصول، خدمات یا برنامه از جمله تخصص ها، حق بیمه ها، مشوق ها، هدایای تجاری، جوایز، یادبودها و اقلام چاپ شده و تزئین شده در شرکت استفاده می شود.- به گفته یک دانشجوی دانشگاه بیلور(Baylor)، محصول تبلیغاتی می تواند نرخ پاسخ را تا 75 درصد افزایش دهد. استفاده از یک محصول تبلیغاتی همراه با فروش در ارسال های مستقیم می تواند نرخ پاسخگویی را تا 50 درصد افزایش دهد (مطالعه PPAL).مشتریانی که محصولات تبلیغاتی دریافت می کنند، 14 درصد بیشتر از مشتریانی که چیزی دریافت نمی کنند، مایل به ادامه همکاری هستند. (مطالعه دانشگاه بیلورBaylor) )(-سی  ونه درصد از افرادی که یک محصول تبلیغاتی را دریافت کرده‌اند می‌توانند نام تبلیغ‌کننده را تا شش ماه پس از دریافت آن به خاطر بیاورند. (مطالعه توسط Schreber Associates)

-مشتریانی که محصولات تبلیغاتی دریافت کردند تا 18 درصد زودتر از کسانی که کوپن تخفیف دریافت کردند دوباره سفارش دادند. (مطالعه SMU)

هدایای تبلیغاتی اصفهان همیشه قوی‌ترین ابزار بازاریابی در برندینگ کسب‌وکارها بوده‌اند. اینها مقرون به صرفه، جالب هستند و مهمتر از همه هرگز، در تحت تاثیر قرار دادن مخاطب شکست نخواهند خورد. برخلاف ابزارهای تبلیغاتی معمولی مانند تبلیغات روزنامه و تلویزیون، که ماندگاری بسیار کوتاهی دارند، هدایای تبلیغاتی همچنان برند شما را برای مدت طولانی در مقابل مخاطبان هدف شما نگه می‌دارند. بدون آنکه خواسته باشیم آنها را مجبور کنیم صدای ما را بشنوند و پیاممان را درک نمایند، مانند کاری که بیلبوردهای تبلیغاتی میکنند.

 

آیا باید هدایای تبلیغاتی جدید بخرید؟

برخی از پیشکسوتان اصناف تصور می‌کنند بهترین هدایای تبلیغاتی همان‌هایی هستند که امتحان خود را پس داده‌اند و نیازی نیست نوآوری و خلاقیتی در آن‌ها به کار برد. اگرچه چنین دیدگاهی درباره‌ی هدایای تبلیغاتی ارزان مثل آفتاب‌گیر خودرو تا حدودی درست است، ولی پرسش اینجاست که اگر جامعه‌ی هدف شما چنین ابزاری را داشته باشند و شما دوباره یک نمونه‌ی جدید به آن‌ها اهدا کنید، احتمال این نمی‌رود که خوشحالی چندانی برای هدیه گرفتن آن نداشته باشند و از آن استفاده نکنند؟

به همین دلیل است که بر هدایای تبلیغاتی جدید تأکید می‌کنیم و همواره کوشیده‌ایم که با دست پُر به استقبال مشتریان خود برویم. پیشنهاد هدایای تبلیغاتی، هنری‌ست که برای تسلط بر آن، سال‌ها در صنعت تبلیغات ممارست کرده‌ایم و حالا می‌توانیم ادعا کنیم که یکی از مراکز اصلی ابداع هدایای تبلیغاتی جدید در ایران هستیم. گلدان تبلیغاتی پتوس یکی از همین نوآوری‌هاست که روح تازه‌ای در کالبد گلدان‌های تبلیغاتی دمیده و در عین سادگی، یگانگی را تداعی می‌کند.

منظور از هدایای تبلیغاتی جدید فقط مدل‌های تازه و متفاوت نیست. هم‌نوا شدن با اتفاقات و پیشرفت‌های تکنولوژی و صنعت چاپ باعث می‌شود بتوانید انعطاف‌پذیری و به‌روز بودن خود را به مخاطبانتان دیکته کنید و سکوی بالاتری را نسبت به رقیبان خود تصاحب کنید. ماسک 3لایه پزشکی نمونه‌ای از هدایای تبلیغاتی کاربردی است که براساس نیازهای جدید کارکنان شرکت‌ها طراحی شده و همزیستی دنیای تبلیغات با دنیای پیرامونش را نشان می‌دهد.

هدایای تبلیغاتی دیجیتالی نیز چند سالی است که ابتکار عمل را به دست گرفته‌اند و سوگلی اقلام تبلیغاتی شده‌اند. این نوع هدایای تبلیغاتی جدید پابه‌پای مصرف‌کنندگان پیش رفته‌اند و رمز موفقیت آن‌ها، در به‌روز بودن آن‌هاست. با ورود کالاهای الکترونیکی جدید به بازار، هدایای تبلیغاتی دیجیتالی هم گسترده‌تر شده‌اند و این همان رویه‌ای است که مقصود ما از هدایای تبلیغاتی جدید را به خوبی روشن می‌کند.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه ؛ از خیال تا واقعیت

فرض کنید می‌خواهید برند جدید خود را به بازدیدکنندگانی که به غرفه‌ی شما در نمایشگاه می‌آیند، معرفی کنید. توضیحات شفاهی و شور و اشتیاق شما برای شناساندن خود به آن‌ها، هیچ‌وقت نمی‌تواند جای هدایای تبلیغاتی خلاقانه را بگیرد. آن‌ها در زمانی اندک از ده‌ها غرفه بازدید می‌کنند و دشوار است که حرف‌های شما را به خاطر بسپارند. اما یک هدیه تبلیغاتی خلاقانه، تأثیرش را در عرض چند ثانیه می‌گذارد و زمانی که مخاطبان شما به خانه می‌روند، این برند شماست که آن‌ها را همراهی می‌کند.

تأکید بر خلاقانه بودن هدایای تبلیغاتی، به معنای عجیب و غریب بودن یا بسیار دور از ذهن بودن نیست. همین که هدیه‌ای جدید باشد که نیازی را برطرف کند و برای مخاطب شما تازگی داشته باشد، می‌تواند جزء هدایای تبلیغاتی خلاقانه دسته‌بندی شود. برای مثال، در طراحی اسپری ضدعفونی‌کننده جیبی به نیاز روز افراد توجه شده و خروجی آن، محصولی با ویژگی‌های حساب‌شده و مفید بوده است. مفتخریم که در آوازه گستر می‌توانید هدایای تبلیغاتی سلامت هم سفارش دهید و به نیازهای ضروری مشتریان خود با هدایای تبلیغاتی کاربردی پاسخ گویید.

ست مدیریتی از دیگر هدایای تبلیغاتی خلاقانه است که مجموعه‌ای از ناممکن‌ها را در کنار هم جمع می‌کند. شاید گمان کنید که هدایای تبلیغاتی دیجیتالی در کنار سررسید نفیس در یک ست متحدالشکل، رنگ واقعیت نمی‌گیرد ولی ست مدیریتی قهوه ثابت کرده است که ناممکن‌ها فقط روی کاغذ ممکن نمی‌شوند. تنوع پیشنهاد هدایای تبلیغاتی آوازه گستر در ست‌های مدیریتی بی‌نظیر است. برای اینکه این تنوع را لمس کنید، با ما تماس بگیرید تا طبق بودجه و سلیقه‌ی شما و نیاز مشتریانتان، بهترین هدایای تبلیغاتی را پیشکش شما کنیم.

 

تمایز در هدایای تبلیغاتی ارزان

گاهی اوقات باید اقلامی را در تعداد بالا تهیه کنید. هدایای تبلیغاتی ارزان می‌توانند به کمک شما بیایند تا بازدیدکنندگان یا مشتریان ثابت، دست خالی غرفه‌ی نمایشگاهی یا شرکت و مغازه را ترک نکنند. ما تلاش می‌کنیم که با ساده‌ترین امکانات، تمایز شرکت و برند شما را به نمایش بگذاریم تا بتوانید در هدایای تبلیغاتی ارزان هم یک سر و گردن بالاتر از رقبایتان باشید. مثلا برای خودکار تبلیغاتی، سعی می‌کنیم شعاری جذاب به شما پیشنهاد دهیم تا بتوانید با حک کردن آن بر روی خودکار، در خاطر مشتریانتان ماندگارتر شوید.

اگر می‌خواهید هدیه تبلیغاتی شما هم خلاقانه باشد و هم ارزان، نظم‌دهنده خودرو آن چیزی است که دل شما را به دست می‌آورد. این محصول هم کاربردی است و هم دوام بسیار بالایی دارد و تا مدت‌ها همراه و همسفر مشتریان شما خواهد بود. هدایایی که روزانه در معرض دید و استفاده‌ی افراد هستند، بیشترین وفاداری را به برند شما دارند. اگر مشتریان شما از محصول خاصی استفاده می‌کنند که تمایل دارید آن را به عنوان هدیه تبلیغاتی به آن‌ها اعطا کنید، درهای آوازه گستر به روی شما باز است. ما امکان چاپ اختصاصی روی آن کالاها را بررسی می‌کنیم و گزینه‌های ممکن را برای شما روی میز می‌گذاریم.

اگر محصولاتی تولید می‌کنید که توسط تعمیرکاران و نصابان استفاده می‌شود، می‌توانید با یک ترفند در خرید هدایای تبلیغاتی، نفوذ برند خود را گسترش دهید. مثلا می‌توانید به تعمیرکارها لباس کار یا تیشرت تبلیغاتی هدیه دهید تا آن‌ها با پوشیدن آن لباس‌ها، هم به شرکت شما اقبال بیشتری نشان دهند و هم مشتریان آن‌ها بیشتر با برند شما اُخت شوند. با این استراتژی، تعداد هدایا کمتر می‌شود و می‌توانید روی این کالاها به عنوان هدایای تبلیغاتی ارزان حساب کنید.

 

هدایای تبلیغاتی کاربردی یا خاص؟

پیش از این از هدایای تبلیغاتی خلاقانه حرف زدیم ولی خلاقانه بودن فقط به معنای خاص بودن نیست. بسیاری از هدایای تبلیغاتی جدید فقط یک نیاز را پیدا می‌کنند و آن را با پارامترهای تبلیغاتی پیوند می‌زنند. بنابراین قبل از هر چیز باید به هدایای تبلیغاتی کاربردی فکر کنید و سپس خاص و متفاوت بودن آن‌ها را در تصمیم‌گیری خود دخالت دهید.

برای کارکنان شرکت‌ها و ادارات، شاید یک موس‌پد تبلیغاتی همه‌ی خواسته‌های شما از هدایای تبلیغاتی کاربردی را برآورده کند. چنین هدیه‌ای هم مقرون به صرفه است و در بین هدایای تبلیغاتی ارزان قرار می‌گیرد و هم روزانه برند شما را در چشم و ذهن افراد تکرار می‌کند. تقویم رومیزی هم همین کارکرد را دارد و نامش در ردیف هدایای تبلیغاتی کاربردی ذکر می‌شود.

از سوی دیگر وقتی هدف، جذب مدیران باشد هدایای تبلیغاتی دیجیتالی به میدان می‌آیند و در ست‌های مدیریتی به بالاترین قدرت خود می‌رسند. نیازی به گفتن ندارد که امروزه استقبال از هدایای دیجیتالی به حدی است که هر زمان که کسی سراغ هدایای تبلیغاتی کاربردی را می‌گیرد، اول از همه اسم کالاهایی مثل فلش‌مموری، پاوربانک و… را می‌شنود.

اگر کسب‌وکار شما از نوع B2B است و شرکت‌های تولیدی، مشتریان اصلی شما هستند، هدایای تبلیغاتی جدید و خاص که هر مخالفی را به موافق تبدیل می‌کنند، هوشمندانه‌ترین انتخاب هستند. ست تبلیغاتی آراد از همین هدایای تبلیغاتی خلاقانه است که می‌توانید آن را به مدیران شرکت‌هایی که قرارداد با آن‌ها، برای شما بسیار حیاتی است، اهدا کنید.

 

هدایای تبلیغاتی اصفهان

اگر موضوع را به هدایای تبلیغاتی اصفهان محدود کنیم، آوازه‌ی آوازه‌گستر جای هیچ بحثی باقی نمی‌گذارد. اغراق نیست اگر بگوییم آوازه گستر دست نامرئی تبلیغات در اصفهان است و با اکثر شرکت‌ها و نهادهای بزرگ این شهر دست همکاری داده است. هدایای تبلیغاتی اصفهان با پررنگ کردن شناسنامه‌ی شهری و صنعتی اصفهان، هویت منطقه‌ای را به تصویر می‌کشد و عیار اصالت را نمایان می‌کند. در این زمینه، تقویم‌های رومیزی با تصاویری از گنبدهای فیروزه‌ای، جزء بهترین هدایای تبلیغاتی اصفهان هستند.

هدایای تبلیغاتی اصفهان برای برندهای مدرن، رنگ و بوی تکنولوژی به خود می‌گیرد و با هدایای تبلیغاتی دیجیتالی هم‌عنان می‌شود. پیوند سنت و مدرنیته در هدایای تبلیغاتی اصفهان فقط از ست‌های تبلیغاتی برمی‌آید؛ چرا که در آن‌ها می‌توانید هم اقلام کلاسیک مثل جاسوئیچی و هم وسایل الکترونیکی را پیدا کنید. با اطمینان می‌گوییم که آوازه گستر در زمینه‌ی هدایای تبلیغاتی دیجیتالی در اصفهان بی‌رقیب است و محصولاتی را معرفی می‌کند که نمونه‌های مشابهش را در این شهر پیدا نمی‌کنید.

اگر به دنبال هدایای تبلیغاتی اصفهان با قیمتی ارزان هستید، ما آماده‌ایم که براساس حوزه‌ی کاری شما، اجناس خاصی را برای چاپ امتحان کنیم و آن‌ها را برای هدایای تبلیغاتی ارزان محک بزنیم. شما هم می‌توانید محک زدن ما را با وارد کردن شماره تماس ما در گوشی خود آغاز کنید. بی‌شک حاصل این همکاری، پروژه‌ای موفق در صنعت تبلیغات شهر اصفهان خواهد بود.

 

ضمانت محصولات

گروه آوازه گستر، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته در تمام مراحل چاپ و تولید انواع سررسید 1402 و تقویم رومیزی 1402  بدون دخالت دست، محصولات خود را با تضمین کیفیت تولید کرده و با توجه به رزومه ی خود که شامل همکاری با برند های برتر کشور است، این تعهد را برای مشتریان عزیز خود سرلوحه قرار داده است. کلیه هدایای تبلیغاتی ، ست های مدیریتی، تقویم رومیزی و خدمات گروه سالنامه آوازه گستر با گارانتی چاپ و تولید به مشتریان خود ارائه می شود که این موضوع از مزیت های رقابتی شرکت آوازه گستر می باشد. برای راهنمای و سفارش کالای ۱۴۰۲ ، همین الان تماس بگیرید.

 

فروش هدایای تبلیغاتی در سراسر ایران

آوازه گستر آماده ارائه و توزیع ست و هدایای تبلیغاتی، در سراسر ایران می باشد.

مانند: هدایای تبلیغاتی تهران، هدایای تبلیغاتی مشهد، هدایای تبلیغاتی تبریز، هدایای تبلیغاتی شیراز، هدایای تبلیغاتی اهواز، هدایای تبلیغاتی اردبیل، هدایای تبلیغاتی کرمانشاه، هدایای تبلیغاتی کرمان، هدایای تبلیغاتی قزوین، هدایای تبلیغاتی اراک، هدایای تبلیغاتی یزد، هدایای تبلیغاتی ارومیه، هدایای تبلیغاتی زنجان، هدایای تبلیغاتی زاهدان، هدایای تبلیغاتی یاسوج، هدایای تبلیغاتی رشت، هدایای تبلیغاتی بندرعباس، هدایای تبلیغاتی سمنان، هدایای تبلیغاتی بوشهر، هدایای تبلیغاتی بیرجند، هدایای تبلیغاتی سنندج، هدایای تبلیغاتی خرم آباد، هدایای تبلیغاتی شهرکرد ، هدایای تبلیغاتی کرج، هدایای تبلیغاتی بجنورد، هدایای تبلیغاتی گرگان ، هدایای تبلیغاتی ساری، هدایای تبلیغاتی همدان، هدایای تبلیغاتی کاشان و… خدمات تبلیغاتی خود را ارائه می کند.