ُسررسید شهرکرد 1400

سررسید شهرکرد آوازه گستر

شَهرکُرد یکی از شهرهای مرکزی ایران، مرکز شهرستان شهرکرد و استان چهارمحال و بختیاری است. شهرکرد در ٩٥ کیلومتری جنوب غرب اصفهان قرار دارد. شهرکرد مرتفع‌ترین مرکز استان در ایران است و به همین دلیل به بام ایران شهرت دارد. شهر شهرکرد یکی از مهم‌ترین شهرهای ایران و همچنین با توجه به موقعیت استان شهرکرد، صنایع مختلفی در آن فعال هستند که برخی از این صنایع در سطح ملی و جهانی حسن شهرت فراوانی دارند. طبیعتاً این صنایع مختلف و کسب و کارهای موفق در شهرکرد نیاز به تبلیغات مناسب و در شأن خود دارد تا بیش از پیش هویت برند خود را تقویت کرده و بتوانند بازارهای خود را توسعه دهند.

از ابزارهای تبلیغاتی که کارآفرینان و تجار چهارمحال و بختیاری باید به آن توجه ویژه‌ای کنند، هدایای تبلیغاتی در شهرکرد است. هدایایی مثل سررسید در شهرکرد، تقویم رومیزی در شهرکرد و هدایای مدیریتی شهرکرد که می‌تواند باعث محبوبیت و ایجاد حسن شهرت و وفاداری در بین مخاطبان شود.

شرکت آوازه گستر با داشتن نمایندگی فروش سررسید شهرکرد، تقویم رومیزی شهرکرد و هدایای تبلیغاتی شهرکرد می تواند خدمات قابل توجهی را به کارآفرینان شهرکردی عزیز ارائه دهد.

 

سررسید اختصاصی در شهرکرد

طبیعتا خیلی شرکت‌ها اهمیت ویژه‌ای برای برند خود و مشتریان خود دارند که اقدام به سفارش سررسید شهرکرد می‌کنند. سررسید یکی از محصولاتی که شرکت آوازه گستر به صورت اختصاصی برای کسب و کارهای مختلف طراحی کرده و آماده ارائه سررسید خلاق و سررسید مدیریتی در شهرکرد کرده است. با آنکه آوازه گستر تولید کننده سررسید اصفهان است، اما با توجه به فاصله کم می تواند خدماتی همچون اصفهان به کارآفرینان شهرکردی دهد و تولید سررسید در شهرکرد را با کیفیت، در کمترین زمان تحویل عزیزان شهرکردی دهد. همچنین با توجه به جمعیت نسبتاً زیاد شهر شهرکرد و مرکز استان بودن سررسید شهرکرد یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی در شهرکرد است.

 

استعلام قیمت سررسید 1401

با توجه به نوسانات قیمت و تنوع خدمات سررسید شامل: تعداد صفحات لت سررسید، چاپ و برندینگ سررسید، ترام صفحات داخلی، ربان اختصاصی، طراحی صفحات داخلی و …. برای اطلاع از قیمت، لطفا با کارشناسان واحد سالنامه آوازه گستر، تماس حاصل نمایید.

 

نحوه سفارش سررسید ۱۴۰۱ و سر رسید 1401 

برای سررسید 1400 ، در حال حاضر حداقل 500عدد  و برای سررسید 1401 ، از مهرماه ، گرفتن سفارش آغاز میشود.

 

ضمانت محصولات

گروه آوازه گستر، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته در تمام مراحل چاپ و تولید انواع سررسید 1401 و تقویم رومیزی 1401 بدون دخالت دست، محصولات خود را با تضمین کیفیت تولید کرده و با توجه به رزومه ی خود که شامل همکاری با برند های برتر کشور است، این تعهد را برای مشتریان عزیز خود سرلوحه قرار داده است. کلیه هدایای تبلیغاتی ، ست های مدیریتی ، تقویم رومیزی و خدمات گروه سالنامه آوازه گستر با گارانتی چاپ و تولید به مشتریان خود ارائه می شود که این موضوع از مزیت های رقابتی شرکت آوازه گستر می باشد.

 

چاپ سررسید شهرکرد به صورت سفارشی

آوازه گستر خدمات سفارشی خود را برای شهر شهرکرد با قوت بیشتری پی می‌گیرد و چاپ سررسید شهرکرد با امکان تغییر در جزئیات را برای شهروندان شهرکردی عزیز فراهم کرده است. برای مثال، کاغذ سررسید تبلیغاتی از دو نوع سفید (کاغذ تحریر) یا کرم (کاغذ بالکی) است. ما به‌خاطر حفاظت از محیط‌زیست و مزیت‌های دیگر کاغذ کرم، بیشتر این گزینه را به متقاضیان سررسید شهرکرد پیشنهاد می‌کنیم؛ ولی اگر شما خواهان کاغذ سفید باشید، از همین نوع کاغذ در چاپ سررسید استفاده خواهیم کرد.

کسانی که با کلیدواژه‌ی سررسید شهرکرد در دنیای آنلاین به دنبال سالنامه می‌گردند، معمولا یک سررسید خاص و فانتزی را مد نظر دارند و می‌خواهند سررسیدهای لاکچری و خلاقانه را پیدا کنند. ما با علم به این نیاز، به مخاطبان خود می‌گوییم که سلیقه‌ی خود را برای ما شرح دهند و ما آنچه را آن‌ها تصور می‌کنند، به واقعیت تبدیل می‌کنیم. پس شک نکنید که مقصد شما برای سررسید شهرکرد همین‌جاست. سررسید اختصاصی در شهرکرد هم از دیگر خدماتی است که مفتخر به ارائه‌ی آن هستیم. تلاش می‌کنیم که هر شخصی را که در فضای آنلاین در جست‌وجوی سررسید شهرکرد است، راهنمایی کنیم و با مشاوره‌ی تخصصی بهترین مسیر را به ایشان پیشنهاد دهیم. اگر در شهرکرد هستید و به غرفه‌ی آنلاین ما سر زده‌اید، از شما دعوت می‌کنیم که به صورت حضوری هم از انواع سررسید تبلیغاتی ما دیدن کنید.

برای دیدن تقویم رومیزی 1401 شهرکرد آوازه گستر و هدایای تبلیغاتی شهرکرد آوازه گستر، کلیک کنید .