هدایای تبلیغاتی اصفهان آوازه گستر

اِصفَهان شهری تاریخی در مرکز ایران است. این شهر مرکز استان اصفهان و نیز شهرستان اصفهان است. اصفهان، سومین شهر بزرگ ایران و سومین شهر پرجمعیت ایران پس از تهران و مشهد است. شهر اصفهان یکی از مهم‌ترین و اصلی ترین شهرهای ایران و همچنین با توجه به موقعیت استان اصفهان، صنایع مختلفی در آن فعال هستند که برخی از این صنایع در سطح ملی و جهانی حسن شهرت فراوانی دارند. طبیعتاً این صنایع مختلف و کسب و کارهای موفق در اصفهان نیاز به تبلیغات مناسب و در شأن خود دارد تا بیش از پیش هویت برند خود را تقویت کرده و بتوانند بازارهای خود را توسعه دهند. از ابزارهای تبلیغاتی که کارآفرینان و تجار اصفهانی عزیز باید به آن توجه ویژه‌ای کنند، هدایای تبلیغاتی در اصفهان  است. هدایایی مثل سررسید اصفهان ، تقویم رومیزی در اصفهان و هدایای مدیریتی اصفهان است که می‌تواند باعث محبوبیت و ایجاد حسن شهرت و وفاداری در بین مخاطبان شود. شرکت آوازه گستر با داشتن نمایندگی فروش سررسید اصفهان، تقویم رومیزی اصفهان و هدایای تبلیغاتی اصفهان می تواند خدمات قابل توجهی را به کارآفرینان اصفهانی عزیز ارائه دهد.

 

هدایای مدیریتی در اصفهان

طبیعتا خیلی شرکت‌ها اهمیت ویژه‌ای برای برند خود و مشتریان خود دارند که اقدام به سفارش هدایای تبلیغاتی اصفهان می‌کنند. هدایای تبلیغاتی یکی از مجموعه محصولاتی که شرکت آوازه گستر به صورت اختصاصی برای کسب و کارهای مختلف طراحی کرده و آماده ارائه هدایای خلاق و ست مدیریتی در استان کرده است. با آنکه آوازه گستر تولید کننده هدایای تبلیغاتی در اصفهان است، اما با توجه به فاصله کم می تواند خدماتی همچون اصفهان به کارآفرینان شهرستان های اصفهان دهد و تولید هدایای تبلیغاتی در اصفهان را با کیفیت، در کمترین زمان تحویل عزیزان اصفهانی دهد. همچنین با توجه به جمعیت نسبتاً زیاد شهر اصفهان و مرکز استان بودن ، هدیه تبلیغاتی اصفهان یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین در استان است.

پاکت پلیمریتندیس و لوح تقدیرصنایع دستیابزار آلاتهدایای خاصلباس کارساک دستیکیف تبلیغاتیهدایای دیجیتالخودکار تبلیغاتیهدایای تبلیغاتی ارزانهدایای سلامتتقویم رومیزیسررسیدست مدیریتی

تاریخ بروزرسانی: بیستم شهریور ماه سال 1401

 

انتخاب های بسیار زیاد در هدایای سفارشی یکی دیگر از مزیت های بزرگی است که این هدایای رایگان لذت بخش را به محبوب ترین زمان ها تبدیل می کند. این که چه چیزی یک محصول خوب را می سازد، بستگی به ارتباط آن با مشتریان دارد. شما می‌توانید با انتخاب خاص ترین هدایا مانند تی‌شرت، کیف ، خودکار، ساک سوزنی، لوازم تحریر، وسایل دیجیتال مانند: (فلش16گیگ، پاور بانک، ایرپاد، اسپیکر، هدست و هندزفری بیسیم ، شارژر فندکی و… )، ماگ، فرنچ پرس ، قهوه ساز، فلاسک و موارد دیگر، شاخص محبوبیت را انتخاب کنید یا یک هدیه مناسب فصل یا یک هدیه با موضوع انتخاب کنید تا اثری ماندگار در ذهن مشتریانتان باقی بگذارید.

این دو پیغام، از مهم ترین پیام های ارسالِ یک هدیه‌ی با هویت و خلاقانه است:

  • شما و کسب و کارتان زنده و قدرتمند هستید!
  • شما با وجود شرایط پیچیده‌ی داخلی و خارجی، به مخاطبین‌تان توجه ویژه و هوشمندانه دارید!

 

یک هدیه‌ی تبلیغاتی متفاوت، که به جز تبلیغات، توجه خاص شما را به مخاطب  نشان می‌دهد، و حاملِ هویت و شخصیت برند و شرکت شما نیز هست، هم برای تجدید ارتباطات کاری معجزه می‌کند و هم برای شروع ارتباطات تازه! آنها اغلب به عنوان هدیه در نمایشگاه های تجاری و در کنفرانس ها توزیع میشوند. هدایای تبلیغاتی چنانچه فکر شده و با استراتژی درست طراحی و تولید شوند، در ارتباطات میان شرکت ها و مجموعه های تجاری، بسیار اثرگذار خواهند بود. اگر به دنبال هدایای عالی برای کارمندان، مشتریان یا شرکای کاری سخت کوش خود هستید…. با همکاران فروش ما در شرکت آوازه گستر در ارتباط باشید.

 

آیا باید هدایای تبلیغاتی جدید اصفهان بخرید؟

برخی از پیشکسوتان اصناف تصور می‌کنند بهترین هدایای تبلیغاتی همان‌هایی هستند که امتحان خود را پس داده‌اند و نیازی نیست نوآوری و خلاقیتی در آن‌ها به کار برد. اگرچه چنین دیدگاهی درباره‌ی هدایای تبلیغاتی ارزان مثل آفتاب‌گیر خودرو تا حدودی درست است، ولی پرسش اینجاست که اگر جامعه‌ی هدف شما چنین ابزاری را داشته باشند و شما دوباره یک نمونه‌ی جدید به آن‌ها اهدا کنید، احتمال این نمی‌رود که خوشحالی چندانی برای هدیه گرفتن آن نداشته باشند و از آن استفاده نکنند؟

به همین دلیل است که بر هدایای تبلیغاتی جدید تأکید می‌کنیم و همواره کوشیده‌ایم که با دست پُر به استقبال مشتریان خود برویم. پیشنهاد هدایای تبلیغاتی، هنری‌ست که برای تسلط بر آن، سال‌ها در صنعت تبلیغات ممارست کرده‌ایم و حالا می‌توانیم ادعا کنیم که یکی از مراکز اصلی ابداع هدایای تبلیغاتی جدید در ایران هستیم. گلدان تبلیغاتی پتوس یکی از همین نوآوری‌هاست که روح تازه‌ای در کالبد گلدان‌های تبلیغاتی دمیده و در عین سادگی، یگانگی را تداعی می‌کند.

منظور از هدایای تبلیغاتی جدید فقط مدل‌های تازه و متفاوت نیست. هم‌نوا شدن با اتفاقات و پیشرفت‌های تکنولوژی و صنعت چاپ باعث می‌شود بتوانید انعطاف‌پذیری و به‌روز بودن خود را به مخاطبانتان دیکته کنید و سکوی بالاتری را نسبت به رقیبان خود تصاحب کنید. ماسک 3لایه پزشکی نمونه‌ای از هدایای تبلیغاتی کاربردی است که براساس نیازهای جدید کارکنان شرکت‌ها طراحی شده و همزیستی دنیای تبلیغات با دنیای پیرامونش را نشان می‌دهد.

هدایای تبلیغاتی دیجیتالی اصفهان نیز چند سالی است که ابتکار عمل را به دست گرفته‌اند و سوگلی اقلام تبلیغاتی شده‌اند. این نوع هدایای تبلیغاتی جدید پابه‌پای مصرف‌کنندگان پیش رفته‌اند و رمز موفقیت آن‌ها، در به‌روز بودن آن‌هاست. با ورود کالاهای الکترونیکی جدید به بازار، هدایای تبلیغاتی دیجیتالی هم گسترده‌تر شده‌اند و این همان رویه‌ای است که مقصود ما از هدایای تبلیغاتی جدید را به خوبی روشن می‌کند.

 

هدایای تبلیغاتی کاربردی یا خاص؟

پیش از این از هدایای تبلیغاتی خلاقانه حرف زدیم ولی خلاقانه بودن فقط به معنای خاص بودن نیست. بسیاری از هدایای تبلیغاتی جدید فقط یک نیاز را پیدا می‌کنند و آن را با پارامترهای تبلیغاتی پیوند می‌زنند. بنابراین قبل از هر چیز باید به هدایای تبلیغاتی ارزان فکر کنید و سپس خاص و متفاوت بودن آن‌ها را در تصمیم‌گیری خود دخالت دهید.

برای کارکنان شرکت‌ها و ادارات، شاید یک موس‌پد تبلیغاتی همه‌ی خواسته‌های شما از هدایای تبلیغاتی کاربردی را برآورده کند. چنین هدیه‌ای هم مقرون به صرفه است و در بین هدایای تبلیغاتی ارزان قرار می‌گیرد و هم روزانه برند شما را در چشم و ذهن افراد تکرار می‌کند. تقویم رومیزی هم همین کارکرد را دارد و نامش در ردیف هدایای تبلیغاتی کاربردی ذکر می‌شود.

از سوی دیگر وقتی هدف، جذب مدیران باشد هدایای تبلیغاتی دیجیتالی به میدان می‌آیند و در ست‌های مدیریتی به بالاترین قدرت خود می‌رسند. نیازی به گفتن ندارد که امروزه استقبال از هدایای دیجیتالی به حدی است که هر زمان که کسی سراغ هدایای تبلیغاتی کاربردی را می‌گیرد، اول از همه اسم کالاهایی مثل فلش‌مموری، پاوربانک و… را می‌شنود.

اگر کسب‌وکار شما از نوع B2B است و شرکت‌های تولیدی، مشتریان اصلی شما هستند، هدایای تبلیغاتی جدید و خاص که هر مخالفی را به موافق تبدیل می‌کنند، هوشمندانه‌ترین انتخاب هستند. ست قهوه از همین هدایای تبلیغاتی خلاقانه است که می‌توانید آن را به مدیران شرکت‌هایی که قرارداد با آن‌ها، برای شما بسیار حیاتی است، اهدا کنید.

 

هدایای تبلیغاتی ۱۴۰۲، یادگار ماندگار برند

برای اینکه ببینید شرکت‌ها چقدر در سال‌های مشابه 1402 به سمت هدایای تبلیغاتی روی می‌آورند، باید آمار جالبی را درباره‌ی سال 2000 میلادی مرور کنیم. چون این سال هم خبر از پایان قرن میلادی می‌داد، رشد چشمگیری در خرید هدایای تبلیغاتی از سوی برندها و کسب‌وکارها به وجود آمد، به طوری که سال 1999 میزان درآمد این صنعت، 14.9 میلیارد دلار بود و در سال 2000 به 17.9 میلیارد دلار رسید و در سال 2001 دوباره با افت همراه بود. مهمتر اینکه رقم سال 2000، تا سال 2005 همچنان بیشترین درآمد بوده است. رشد 3 میلیارد دلاری همان جادوی پایان قرن است که بیشترین بودجه‌ی تبلیغاتی یک شرکت را برای خود طلسم می‌کند. بهتر است تأکید کنیم که این آمار را انجمن PPAI منتشر کرده که تنها انجمن غیرانتفاعی بین‌المللی در صنعت محصولات تبلیغاتی است.

به وضوح می‌بینید که کسب‌وکارها در سال‌های نمادین، جنب‌وجوش بیشتری برای تبلیغ و معرفی برند خود دارند و هدایای تبلیغاتی 1402 هم قرار است، رکورد بودجه‌های بازاریابی را در ایران بشکند. اگر می‌خواهید از این قافله عقب نمانید و رشد چندین ساله را در یک سال تجربه کنید، زودتر دست بجنبانید و برای خرید سررسید 1402 با طرحی خاص، وارد عمل شوید تا یادگار مشتریان شما از این سالِ تکرارنشدنی، یادداشت‌هایی باشد که در سر رسید ۱۴۰۲ خاص و متفاوتِ برند شما نوشته شده است.

اگر باز هم در انتخاب استراتژی و ابزار تبلیغاتی اطمینان صد درصدی ندارید، باید به آمار دیگری از همان انجمن PPAI اشاره کنیم. در سال 2017 از بین محصولات تبلیغاتی، تبلیغات تلویزیونی و تبلیغات آنلاین، این هدایای تبلیغاتی بوده‌اند که عنوان موثرترین محصول تبلیغاتی را کسب کرده‌اند. همچنین براساس آمار موسسه ASI در سال 2019 مشتریان زیر 55 سال، هدایای تبلیغاتی را به دیگر اقلام تبلیغات مثل تبلیغات در تلویزیون و رادیو، اینترنت و موبایل و مطبوعات ترجیح می‌داده‌اند. پس هدایای مدیریتی ۱۴۰۲ از نظر تأثیرگذاری هم انتخاب اول خواهند بود.

 

ضمانت محصولات

گروه آوازه گستر، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته در تمام مراحل چاپ و تولید انواع سررسید 1402 و تقویم رومیزی 1402  بدون دخالت دست، محصولات خود را با تضمین کیفیت تولید کرده و با توجه به رزومه ی خود که شامل همکاری با برند های برتر کشور است، این تعهد را برای مشتریان عزیز خود سرلوحه قرار داده است. کلیه هدایای مدیریتی ، ست های مدیریتی، تقویم رومیزی و خدمات گروه سالنامه آوازه گستر با گارانتی چاپ و تولید به مشتریان خود ارائه می شود که این موضوع از مزیت های رقابتی شرکت آوازه گستر می باشد. برای راهنمای و سفارش، همین الان تماس بگیرید.

 

هدایای تبلیغاتی دیجیتال؛ کاربردی و پرطرفدار

یکی دیگر از ست‌های تبلیغاتی پرطرفدار، هدایای تبلیغاتی دیجیتال هستند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی، گوشی‌های هوشمند به بخشی جدانشدنی از زندگی مردم تبدیل شده‌اند. به همین دلیل انواع پاور بانک، شارژر همراه و هدفون و هندزفری کاربرد بیشتری پیدا کرده‌اند. انتخاب لوازم دیجیتال به عنوان هدیه تبلیغاتی اداری نشان می‌دهد که برند شما با پیشرفت تکنولوژی و دنیا هم‌گام است. علاوه بر این، کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی دیجیتال مزیت دیگری است که این محصولات را به یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی اداری ۱۴۰۲ تبدیل می‌کند.

 

هدایای تبلیغاتی در اصفهان

اگر موضوع را به هدایای تبلیغاتی اصفهان محدود کنیم، آوازه‌ی آوازه ‌گستر جای هیچ بحثی باقی نمی‌گذارد. اغراق نیست اگر بگوییم آوازه گستر دست نامرئی تبلیغات در اصفهان است و با اکثر شرکت‌ها و نهادهای بزرگ این شهر دست همکاری داده است. هدایای تبلیغاتی اصفهان با پررنگ کردن شناسنامه‌ی شهری و صنعتی اصفهان، هویت منطقه‌ای را به تصویر می‌کشد و عیار اصالت را نمایان می‌کند. در این زمینه، تقویم‌های رومیزی با تصاویری از محصولات و خدمات شرکت ها، جزء بهترین هدایای تبلیغاتی اصفهان هستند. هدایای تبلیغاتی اصفهان برای برندهای مدرن، رنگ و بوی تکنولوژی به خود می‌گیرد و با هدایای تبلیغاتی دیجیتالی هم‌عنان می‌شود. پیوند سنت و مدرنیته در هدایای تبلیغاتی اصفهان فقط از ست‌های تبلیغاتی برمی‌آید؛ چرا که در آن‌ها می‌توانید هم اقلام کلاسیک مثل جاسوئیچی و هم وسایل الکترونیکی را پیدا کنید. با اطمینان می‌گوییم که آوازه گستر در زمینه‌ی هدایای تبلیغاتی دیجیتالی در اصفهان بی‌رقیب است و محصولاتی را معرفی می‌کند که نمونه‌های مشابهش را در این شهر پیدا نمی‌کنید. اگر به دنبال هدایای تبلیغاتی اصفهان با قیمتی ارزان هستید، ما آماده‌ایم که براساس حوزه‌ی کاری شما، اجناس خاصی را برای چاپ امتحان کنیم و آن‌ها را برای هدایای تبلیغاتی ارزان محک بزنیم.

شما هم می‌توانید محک زدن ما را با وارد کردن شماره تماس ما در گوشی خود آغاز کنید. بی‌شک حاصل این همکاری، پروژه‌ای موفق در صنعت تبلیغات شهر اصفهان خواهد بود. برای دیدن محصولات سررسید ۱۴۰۲ اصفهان آوازه گستر و تقویم رومیزی ۱۴۰۲ اصفهان آوازه گستر کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.