۴ نکته که در زمان خرید سررسید باید به آن توجه کنید

سررسید یا سالنامه یکی از رایج ترین هدایایی است که شرکت ها هر ساله در شب عید اقدام به خرید آن می کنند. کاربردی بودن، قابلیت برندینگ، شخصی سازی بالا ، قیمت مناسب و همچنین ماندگاری از نکاتی است که باید در زمان خرید، به آن توجه کرد. استفاده روزمره و روزانه از سررسید، از دلایل محبوب بودن آن است اما هر سررسیدی هم نمی تواند شما را به هدف خود یعنی ایجاد وفاداری و تجربه موثر در مخاطب برساند، بنابراین مهم است در انتخاب سررسید اصفهان و نکات مهمی که در ادامه گفته خواهد شد توجه کنید تا بودجه تبلیغاتی خود را به اصطلاح دور نریخته یا حرام نکرده باشید.

 

1- ظاهر شیک و متفاوت سالنامه

یکی از مهمترین نکاتی که باید در زمان انتخاب و خرید سالنامه مدنظر قرار دهید ظاهر آن است چرا که ممکن است دیگر رقبای شما هم اقدام به توزیع سررسید میان مخاطبان که اکثریت آنها ممکن است با مخاطبان شما مشترک باشد انجام دهند، یادمان نرود که هدف شما این است که مخاطب از بین چند سر رسیدی که از شرکت‌های مختلف دریافت می‌کند سررسید شما را انتخاب کند و برای یک مدت یک سال آن را به همراه خود داشته باشد، اولین معیار انتخاب یک سالنامه ظاهر آن است که هر چقدر زیباتر و نفیس تر باشد در انتخاب مخاطب شما موثرتر خواهد بود.

 

2- سایز رسید

ابعاد سررسید هم بسیار مهم است چرا که اگر سایز بزرگ انتخاب کنید ممکن است که برای مخاطب به راحتی قابل حمل و جابجایی نبوده و فضای اضافی از آن اشغال کند و یا اگر سایز سالنامه خیلی کوچک باشد فضای کافی برای یادداشت برداری به مخاطب نمی‌دهد بنابراین در سالهای اخیر سالنامه رقعی و سررسید اروپایی که ابعاد معقول و متوسطی دارد از محبوبیت زیادی برخوردار شده است.

 

3- کیفیت صحافی سررسید

صحافی سررسید هم نکته بسیار مهمی نیز در زمان خرید سررسید است که باید آن را مد نظر قرار دهیم، اگر صحافی سررسید مناسب نباشد بعد از مدت کوتاهی گرد و کاغذهای آن متلاشی خواهد شد و کارایی اصلی خود را از دست می دهد، به صورت معمول صحافی ته دوخت در بازار یافت می شود البته صحافی لند که ماشین آلات اتوماتیک انجام می شود از کیفیت بالاتری برخوردار است که باید در تیراژ گسترده تولید شده و هزینه های بالاتری هم دارند.

 

4- قابلیت برندینگ و تبلیغات مناسب

سعی کنید در خرید سررسید، گزینه هایی را انتخاب کنید که برند و لوگوی شما به خوبی بر روی آن چاپ شود و حد امکان سعی کنید بودجه‌ای که برای خرید سررسید در نظر می گیرید به اندازه حداقل ۵۰۰ عدد باشد که بتوانید چند صفحه تبلیغات اختصاصی خود را در انتهای آن قرارداد دهید تا اثربخشی کار شما بیشتر شوند.

ضمانت محصولات

گروه آوازه گستر، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته در تمام مراحل چاپ و تولید انواع سررسید 1402 و تقویم رومیزی 1402  بدون دخالت دست، محصولات خود را با تضمین کیفیت تولید کرده و با توجه به رزومه ی خود که شامل همکاری با برند های برتر کشور است، این تعهد را برای مشتریان عزیز خود سرلوحه قرار داده است. کلیه هدایای تبلیغاتی ، ست های مدیریتی، تقویم رومیزی و خدمات گروه سالنامه آوازه گستر با گارانتی چاپ و تولید به مشتریان خود ارائه می شود که این موضوع از مزیت های رقابتی شرکت آوازه گستر می باشد. برای راهنمای و سفارش، همین الان تماس بگیرید.

 

سررسید ۱۴۰۲ و خاطراتی که ثبت می‌شوند

مطمئنا ترافیک زیادی برای خرید سررسید ۱۴۰۲ وجود خواهد داشت و این استقبال، ناشی از دلایل توفیق هدایای تبلیغاتی است. سه دلیلی که مردم هدایای تبلیغاتی را نگه می‌دارند، از این قرار است:

  • جالب و جذاب است
  • کاربردی است
  • مد روز یا به اصطلاح تِرِند است

در بین هدایای تبلیغاتی پرشمار، سررسید تبلیغاتی 1402 بیشتر از نظر کاربردی بودن نزد مردم محبوب است و به همین دلیل اگر سررسیدی انتخاب کنید که به صورت روزشمار باشد و ابعادی مناسب برای یادداشت‌برداری داشته باشد، احتمال اینکه میزبان نوشته‌ها و خاطرات مخاطبان شما باشد، بیشتر است.

طبق آمار PPAI حدود 81 درصد دریافت‌کنندگان هدایای تبلیغاتی که سررسید 1402 هم جزء آن‌هاست، این هدایا را بیش از یک سال نگه داشته‌اند. حالا اگر خاص بودن سال 1402 را هم به این موضوع اضافه کنیم، مسلما سررسیدی که برای این سال به جامعه‌ی هدف خود می‌دهید، شانس زیادی برای ماندگاری پس از گذشت سال‌ها دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.