درباره ما

درباره ی ما

تاریخچه

آوازه گستر در سال ۱۳۸۹ با راه اندازی وب سایت آریامد فعالیت خود را در زمینه تبلیغات، طراحی گرافیک و عکاسی در حوزه مد و پوشاک آغاز کرد . در ادامه در سال ۱۳۹۴ با ابداع دستگاه های اطلاع رسانی و تبلیغاتی Stand Tabs در حوزه تبلیغات توریستی و گردشگری وارد شد. در سال ۱۳۹۶ با عقد قرارداد با نمایشگاه بین المللی اصفهان به عنوان مجری تبلیغات محیطی نمایشگاه فعالیت های نمایشگاهی خود را آغاز نمود. شرکت آوازه گستر تا به حال موفق به همکاری با سازمان‌هایی چون شهرداری اصفهان، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، نمایشگاه های بین المللی اصفهان، فروشگاه های زنجیره ای هایپر استار و … به عنوان پیمانکار جذب حمایت کننده ی مالی شده است که در همین راستا افتخار طراحی، اجرا و مشاوره پروژه های تبلیغاتی را به بیش از ۲۰۰ برند برتر ملی و بین المللی داشته است.

 

چشم انداز

چشم انداز شرکت آوازه گستر در دهه نخست فعالیت خود دسترسی و جلب اعتماد کسب و کارها در حوزه های مختلف در سطح ملی بود که خوشبختانه با وجود همه مشکلات و تلاطمات اقتصادی، شرکت آوازه گستر موفق به همکاری با بیش از ۱۰۰ برند معتبر از در سطح ملی شده است. از این رو آواز گستر تصمیم دارد با برنامه‌ریزی و یک استراتژی منسجم محصولات و خدمات خود را فراتر از مرزهای ایران به خصوص در سطح خاورمیانه ارائه نماید.

 

ماموریت

ماموریت تیم ما با بهره گیری از نیروی انسانی متعهد و متخصص تلاش می‌کند با ارائه راه‌کارهای خلاق و متنوع، اثربخشی فعالیتهای تبلیغاتی و ارتباطی را افزایش داده و در نتیجه رونق کسب و کار شما بیشتر می‌کند.

 

فعالیت های آوازه گستر

طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی BTL و ATL

برندینگ و طراحی هویت بصری

تولید و تامین هدایای تبلیغاتی

تدوین و طراحی پلان های بازاریابی و رسانه ای

ارائه راهکارهای چاپ و بسته بندی

 

ارزش بنیادین آواز گستر

تعهد و مسئولیت پذیری

صداقت

احترام

خلاقیت

تعامل و همکاری

پیشرفت

معرفی تیم آوازه گستر

خانم معینی

سرکار خانم معینی مدیر آتلیه طراحی

بهفر بهشتی

بهفر بهشتی مدیر عامل

علی غلامرضایی مدیر فروش