طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

مهمترین نیازمندی تبلیغاتی که همه شرکت ها به آن نیازمندند طراحی گرافیک است. آتلیه طراحی آوازه گستر با بهره گیری از هنرمندان متخصص و خلاق در عرصه گرافیک با تلفیق هنر و دانش بازاریابی و با توجه ویژه به پیشینه، اهداف و ارزش های مشتریان خدمات طراحی خود را در دسته بندی های زیر ارایه می دهد. برای سفارش دهی و توضیحات بیشتر همین الان تماس بگیرید.

            دسته بندی

طراحی موشن گرافیک

متحرک سازی تصاویر و صداگذاری روی آنها را موشن گرافیک می گویند. به عبارت دیگر وکتورهای تصاویر انیمیشنی را با نرم افزارهای گرافیکی براساس سناریو خاص، متحرک سازی انجام می دهند و سپس صداگذاری توسط گوینده روی موشن گرافیک انجام می شود تا مفاهیم بصورت کامل منتقل شود.

کاربردهای موشن گرافیک:

وقتی بخواهید کلیپی بسازید مطمئنا به دوربین، نورپردازی، صدابرداری و بازیگر سپس تدوین ویدئو نیاز دارید. ولی در موشن گرافیک تقریباً فقط تدوین و صدا گذاری دارید و بقیه نقش ها را کامپیوتر ایفا می کند. بنابراین منطقی هست که هزینه موشن گرافیک پایین تر باشد. از طرفی موشن گرافیک بسیار جذابتر می باشد. از کاربردهای موشن گرافیک می توان ساخت تیزر تبلیغاتی، انیمیشن های دوبعدی، معرفی محصول یا خدمات، ایده های تبلیغاتی و برنامه های آموزشی و… را نام برد.

طراحی لیبل و بسته بندی

طراحی بسته بندی و لیبل به منظور محافظت و نگهداری از کالا و در عین حال تبلیغات و جذب مشتری صورت می‌گیرد. ارائه یک بسته بندی زیبا، خلاقانه و مستحکم وظیفه طراح گرافیک است، استفاده از ترکیب مناسب از رنگ‌ها و طرح‌های مرتبط با محصول و ایجاد یک هویت خاص برای محصولات هم‌خانواده به ماندگاری آن در ذهن مخاطب کمک می‌کند.

طراحی بسته بندی باید به شکلی باشد که محصول را در حین عملیات انبارداری، حمل و نقل، توزیع و فروش سالم نگه دارد. در کنار محافظت امر شناسایی محصول نیز برعهده بسته بندی است و اطلاعات محصول مانند نام، مشخصات فنی و طریقه مصرف، تاریخ تولید و انقضاء و … روی آن درج می‌گردد. طراحی لیبل نیز مانند بسته بندی عمل است و البته وظیفه محافظت از محصول برعهده شیشه و پلاستیکی است که ماده در آن قرار گرفته است.

طراحی قالب شبکه های مجازی

طراحی قالب اینستاگرام

طراحی قالب اینستاگرام امروزه و با گسترش استفاده از فضای مجازی ، می تواند گزینه مناسبی برای جذب مخاطبین به صفحه شما باشد. یکی تمپلیت اینستاگرام زیبا ، متناسب با نوع فعالیت صفحه شما در اینستاگرام علاوه بر ایجاد جذابیت در مخاطب می تواند به کار شما هویت دهد.

علاوه بر این طراحی قالب اینستاگرام شکل منظمی را نیز به صفحه شما داده که همین موضوع نیز در بلند مدت می تواند تصویر مناسبی را از صفحه شما در اینستاگرام در مخاطبین شما ایجاد نماید.

شما می توانید با سفارش کاور اینستاگرام و داشتن یک قالب زیبای اینستاگرامی علاقه مخاطبین را به صفحه خود بالا ببرید.

طراحی قالب تلگرام

همانند اینستاگرام که در آن نوع تصویری مورد توجه هست در تلگرام نیز قالب پست ها و مطالب از اهمیت بالایی برخوردار است . طراحی قالب تلگرام اگر زیبا و مخاطب پسند باشد می تواند اعضای کانال و یا گروه شما را بالا برده و به پست های تلگرامی شما اصالت بخشد.

طراحی قالب تلگرام در نسخه تلفن های همراه و یا دسکتاپ تفاوتی نداشته و از یک قالب می تواند در هر دو صورت استفاده نمود. شما می توانید با صرف هزینه نه چندان زیاد و داشتن یک قالب تلگرامی زیبا بیش از پیش ظاهر مطالب خود را زیبا نمایید.

طراحی ست اداری

ست‌اداری اصطلاحا به مجموعه‌ای از اوراق اداری شرکتها یا سازمانها اطلاق می‌گردد که معمولا شامل: سربرگ، یادداشت، پاکت نامه، فاکتور و کارت ویزیت می باشد.

بدیهی است همانند طراحی لوگو و یا آرم تجاری، طراحی ست اداری و استفاده صحیح و متناسب از لوگو و نام تجاری در آن در دنیای پر شتاب امروز، بسیار حائز اهمیت است.

اوراق اداری یک سازمان به نوعی نشانگر هویت، ماهیت و سطح فعالیت آن سازمان می باشد. کارشناسان آوازه گستر همراه شما خواهند بود تا با طراحی ست اداری منحصر به فرد خود، به چشمها و سلیقه مخاطبین خود احترام بگذارید.

پکیج ست اداری آوازه گستر، شامل طراحی سربرگ A4 و A5، کاغذ یادداشت، پاکت ملخی، پاکت نامه A4 و A5 و کارت ویزیت می باشد. طراحی شامل ۳ نمونه اتود اولیه و پس از آن ویرایش طرح مورد نظر شما می باشد.

– هر یک از این موارد با توجه به نیاز شما به طور جداگانه نیز طراحی می گردد.

– هزینه چاپ ست اداری با توجه به نوع جنس کاغذ، تعداد رنگ، گرماژ کاغذ، تیراژ چاپ و فرم اختصاصی و عمومی متغیر می باشد.

انواع چاپ ست اداری:

چاپ ست اداری فرم اختصاصی

چاپ ست اداری فرم عمومی

طراحی پوستر و بنر

یکی از مهمترین و مؤثرترین شیوه های تبلیغاتی میتونه به صورت گرافیکی باشد. اینکار رو ما میتونیم براتون به صورت بنر و پوستر تبلیغاتی انجام بدیم.

طراحی کاتالوگ و بروشور

سال‌هاست که چاپ کاتالوگ و بروشور یکی از پایه‌های اصلی تبلیغات کاغذی است و همین پیشینه، باعث شده است که شرکت‌ها در این زمینه با احتیاط بیشتری قدم بردارند. این احتیاط که ما هم بر آن تأکید می‌کنیم، ناشی از طراحی‌های قدیمی است که تاریخ مصرف آن‌ها گذشته است و مخاطب علاقه‌ی چندانی به دیدن آن‌ها ندارد. ما باور داریم که طراحی کاتالوگ و بروشور براساس متدهای جدید، یکی بازی برد-برد است و هم شما را از منافع این نوع تبلیغات بهره‌مند می‌کند و هم مخاطب میل بیشتری برای دست گرفتن بروشور و کاتالوگ شما دارد. اگر علاقه‌مندید که با اصول کار ما بیشتر آشنا شوید، ادامه‌ی متن جزئیات مهمی را در اختیار شما می‌گذارد.

کاربرد کاتالوگ و بروشور

در اولین مرحله‌ی سفارش کاتالوگ و بروشور، باید نوع کاربرد آن‌ها را مشخص کنید تا طراحی و چاپ، هدفمندتر پیش رود. طراحی کاتالوگ برای بازاریابی محصولات، یکی از متداول‌ترین کاربردهایی است که کسب‌وکارها را به سمت این ابزار تبلیغاتی هدایت می‌کند. شرکت در نمایشگاه نیز از جمله دلایل اصلی برای چاپ بروشور است.

پس از اینکه تیم طراح آوازه‌گستر از نوع نیاز شما به طراحی کاتالوگ و بروشور آگاه شد، از توان حرفه‌ای خود کمک می‌گیرد تا کاتالوگ و بروشوری طراحی کند که امکان کاربردهای چندگانه را داشته باشند و برای مثال، استفاده‌ی آن‌ها فقط به ایام نمایشگاه محدود نشود.

طراحی لوگو

این روزها هیچ برندی بدون لوگو، هویت و اعتباری درخور ندارد و اهمیت طراحی لوگو بر هیچ مدیری پوشیده نیست. بحث اصلی بر سر شیوه‌ی ایده‌پردازی و رعایت اصول حرفه‌ای در فرایند طراحی لوگو است. ویژگی‌های عمومی مثل استفاده از رنگ سازمانی در لوگو، نوع قالب و… معمولا در همه‌ی لوگوها رعایت می‌شود؛ ولی چارچوبی که ما در آوازه گستر بر آن تکیه می‌کنیم، چیزی فراتر از اصول اولیه‌ی طراحی لوگو است. در اینجا سعی کرده‌ایم مهمترین اصولی را که در طراحی لوگو به آن‌ها پایبندیم، معرفی کنیم تا بتوانید تمایزها را راحت‌تر و سریع‌تر تشخیص دهید.

درک و برداشت درست از برند

مهمترین اصلی که باعث می‌شود در پایان مراحل طراحی لوگو، لبخند رضایت بر لبان شما بنشیند، برداشت درست تیم طراح از هویت برند شماست. در هنگام مشاوره و رایزنی برای رسیدن به ایده‌ی اولیه، چشمان تیزبین و گوش‌های شنوا در کنار تخصص و تجربه‌ی تیم آوازه گستر به کار گرفته می‌شود و تصوری که شما از برند خود در ذهن دارید، بر روی کاغذ و پیکسل‌های مانیتور ترسیم می‌گردد. عبور موفقیت‌آمیز از این مرحله، مسیر را برای یک طراحی لوگو حرفه‌ای و منطبق بر خواسته‌های شما هموار می‌کند. تجسم برند از زاویه‌ی دید صاحبان آن، فرمول جادویی در طراحی لوگو است و همان چیزی‌ست که آوازه گستر به داشتن آن می‌بالد.