هدایای تبلیغاتی شیراز
هدایای سلامتکیف تبلیغاتیتندیس و لوح تقدیر

در دنیای امروز که تمام روابط انسانی دیجیتالی شده است؛ بدست آوردن محبت دیگران امری مشکل به نظر می آید. مردم همیشه دنبال راه های جدید برای تقدیر از طرف مقابلشان هستند؛ خواه که آن شخص نزدیکترین فرد به ایشان  باشد یا اینکه شخصی غریبه ولی قابل تقدیر .

ما همواره برای تقدیر از دیگران به دنبال هدیه ای می رویم که هم خوش آیند طرف مقابلمان قرار گیرد و هم بیانگر احساسات و منظورمان از آن اقدام باشد .

در بسیاری از موارد می توان با یک متن زیبا در یک تقدیر نامه منظور خود از آن هدیه را بیان کنیم و چه بهتر که آن تقدیرنامه خود درقالب هدیه ای گرانبها باشد تا همواره پیش روی آن شخص روی ویترین خانه یا محل کار قرار بگیرد و هر زمان با دیدن و خواندن آن به یاد ما بیافتد.

لوح تقدیر کاربرد های فراوانی دارد گاهی در مراسم عروسی از طرف داماد و به رسم آن پیوند مبارک به عروس داده می شود و گاهی رییسی از کارمندش برای سالها خدمت خالصانه تقدیر می کند.

صنایع دستی

اقتصاد سنتی استان مبتنی بر صنایع دستی چون قالی بافی، ابریشم بافی،  قلمزنی، منبت کاری، زری بافی، خاتم کاری، ملیله دوزی، مینیاتور، سفالگری، میناکاری، فلزکاری، فرش، فیروزه کوبی، نقره سازی، کاشی سازی، قلمکاری و پولک دوزی از صنایع زیبای اصفهان است که امروزه رونق خوبی نیز در بخش جهانگردی دارد.

صنايع دستی اصفهان در طول قرن های متمادی به عنوان نماينده هنر اصيل قوم ايرانی در جهان معرفی شده است. از اين رو اگر اصفهان را مهد صنايع دستی ايران بناميم سخنی به گزاف نگفته ايم. چرا كه ويژگی های فكری و روانی صنعتگر اصفهانی مانند ذوق، هنر، پشتكار و قناعت موجب شده است تا فرآورده های دست ساز اصفهان نه تنها در كشورمان خريداران فراوان داشته باشد بلكه مسافران و گردشگران و علاقمندان خارجی نيز طالب دست ساخته های اصفهان با ويژگی های خاص آن باشند.

ابزارآلات

انواع ابزار های چندکاره تبلیغاتی با امکانات مختلف اعم از انبر دست، پیچ گوشتی، انواع چاقو و انبر که همگی در یک محصول کوچک جاسازی شده اند و یکی از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی می توانند باشند. جنس ابزار آلات از فولاد زد زنگ بوده و از دوام و کیفیت بالایی برخوردارند. همچنین بر روی بدنه این محصولات امکان حک لیزر و یا چاپ اختصاصی وجود دارد.

هدایای کودک

برای روز کودک پدرها و مادرها دوست دارند برای نوگلانشان هدیه ای هر چند کوچک تهیه کنند و آن را با تمام عشق تقدیم فرزندانشان کنند ولی گاهی اوقات رسیدن انتخاب هدیه مشکل است در این مقاله ما به شما کمک میکنیم که بهترین ایده ها را برای خرید هدیه روز کودک بگیرید و هدیه ای مناسب برای کودکانتان تهیه نمایید.

ایده هایی برای خرید هدیه روز کودک:

1- اسباب بازی

2- وسایل آموزشی ( میکروسکوپ، تلسکوپ و…)

3- وسایل ورزشی ( توپ ، لباس ورزشی ، و…)

4- لباس

5- کیف و کفش

6- انواع وسایل زینتی برای دخترخانم ها ( گیر و کش، دستبند، انگشتر، ساعت و…)

7- کتاب های آموزشی یا کتاب داستان

8- خوراکی های خوشمزه

9- وسایل نقاشی ( دفتر نقاشی، مداد رنگی، پاستل، آبرنگ و…)

10-بازی های فکری

11- ساخت کاردستی و یا کشیدن یک نقاشی زییا

هدایای خاصلباس کارساک دستیهدایای دیجیتالخودکار تبلیغاتیهدایای تبلیغاتی ارزانتقویم رومیزیسررسیدست مدیریتی

 

شیراز یکی از کلان‌شهرهایایران و مرکز استان فارس در جنوب کشور است. شیراز پنجمین شهر بزرگ و پرجمعیت ایران و پرجمعیت‌ترین شهر جنوب کشور به‌شمار می‌رود. شهر شیراز یکی از مهم‌ترین شهرهای ایران و همچنین با توجه به موقعیت استان شیراز، صنایع مختلفی در آن فعال هستند که برخی از این صنایع در سطح ملی و جهانی حسن شهرت فراوانی دارند. طبیعتاً این صنایع مختلف و کسب و کارهای موفق در شیراز نیاز به تبلیغات مناسب و در شأن خود دارد تا بیش از پیش هویت برند خود را تقویت کرده و بتوانند بازارهای خود را توسعه دهند. از ابزارهای تبلیغاتی که کارآفرینان و تجار شیرازی عزیز باید به آن توجه ویژه‌ای کنند، هدایای تبلیغاتی در شیراز است. هدایایی مثل سررسید شیراز، تقویم رومیزی در شیراز  و هدایای مدیریتی شیراز که می‌تواند باعث محبوبیت و ایجاد حسن شهرت و وفاداری در بین مخاطبان شود.

شرکت آوازه گستر با داشتن نمایندگی فروش سررسید شیراز، تقویم رومیزی شیراز و هدایای تبلیغاتی شیراز می تواند خدمات قابل توجهی را به کارآفرینان شیرازی عزیز ارائه دهد.

 

هدایای مدیریتی در شیراز

طبیعتا خیلی شرکت‌ها اهمیت ویژه‌ای برای برند خود و مشتریان خود دارند که اقدام به سفارش هدایای تبلیغاتی شیراز می‌کنند. هدیه تبلیغاتی یکی از محصولاتی که شرکت آوازه گستر به صورت اختصاصی برای کسب و کارهای مختلف طراحی کرده و آماده ارائه هدایای خلاق و ست مدیریتی در شیراز کرده است. با آنکه آوازه گستر تولید کننده هدایای تبلیغاتی در اصفهان است، اما با توجه به فاصله کم می تواند خدماتی همچون اصفهان به کارآفرینان شیرازی عزیز دهد و تولید هدایای تبلیغاتی در شیراز را با کیفیت، در کمترین زمان تحویل عزیزان شیرازی دهد. همچنین با توجه به جمعیت نسبتاً زیاد شهر شیراز و مرکز استان بودن ، هدیه تبلیغاتی شیراز یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین هدایا است.

آیا باید هدایای تبلیغاتی جدید  شیراز  بخرید؟

برخی از پیشکسوتان اصناف تصور می‌کنند بهترین هدایای تبلیغاتی همان‌هایی هستند که امتحان خود را پس داده‌اند و نیازی نیست نوآوری و خلاقیتی در آن‌ها به کار برد. اگرچه چنین دیدگاهی درباره‌ی هدایای تبلیغاتی ارزان مثل آفتاب‌گیر خودرو تا حدودی درست است، ولی پرسش اینجاست که اگر جامعه‌ی هدف شما چنین ابزاری را داشته باشند و شما دوباره یک نمونه‌ی جدید به آن‌ها اهدا کنید، احتمال این نمی‌رود که خوشحالی چندانی برای هدیه گرفتن آن نداشته باشند و از آن استفاده نکنند؟

به همین دلیل است که بر هدایای تبلیغاتی جدید تأکید می‌کنیم و همواره کوشیده‌ایم که با دست پُر به استقبال مشتریان خود برویم. پیشنهاد هدایای تبلیغاتی، هنری‌ست که برای تسلط بر آن، سال‌ها در صنعت تبلیغات ممارست کرده‌ایم و حالا می‌توانیم ادعا کنیم که یکی از مراکز اصلی ابداع هدایای تبلیغاتی جدید در ایران هستیم. گلدان تبلیغاتی پتوس یکی از همین نوآوری‌هاست که روح تازه‌ای در کالبد گلدان‌های تبلیغاتی دمیده و در عین سادگی، یگانگی را تداعی می‌کند.

منظور از هدایای تبلیغاتی جدید فقط مدل‌های تازه و متفاوت نیست. هم‌نوا شدن با اتفاقات و پیشرفت‌های تکنولوژی و صنعت چاپ باعث می‌شود بتوانید انعطاف‌پذیری و به‌روز بودن خود را به مخاطبانتان دیکته کنید و سکوی بالاتری را نسبت به رقیبان خود تصاحب کنید. ماسک 3لایه پزشکی نمونه‌ای از هدایای تبلیغاتی کاربردی است که براساس نیازهای جدید کارکنان شرکت‌ها طراحی شده و همزیستی دنیای تبلیغات با دنیای پیرامونش را نشان می‌دهد.

هدایای تبلیغاتی دیجیتالی شیراز نیز چند سالی است که ابتکار عمل را به دست گرفته‌اند و سوگلی اقلام تبلیغاتی شده‌اند. این نوع هدایای تبلیغاتی جدید پابه‌پای مصرف‌کنندگان پیش رفته‌اند و رمز موفقیت آن‌ها، در به‌روز بودن آن‌هاست. با ورود کالاهای الکترونیکی جدید به بازار، هدایای تبلیغاتی دیجیتالی هم گسترده‌تر شده‌اند و این همان رویه‌ای است که مقصود ما از هدایای تبلیغاتی جدید را به خوبی روشن می‌کند.

 

هدایای تبلیغاتی کاربردی یا خاص؟

پیش از این از هدایای تبلیغاتی خلاقانه حرف زدیم ولی خلاقانه بودن فقط به معنای خاص بودن نیست. بسیاری از هدایای تبلیغاتی جدید فقط یک نیاز را پیدا می‌کنند و آن را با پارامترهای تبلیغاتی پیوند می‌زنند. بنابراین قبل از هر چیز باید به هدایای تبلیغاتی کاربردی فکر کنید و سپس خاص و متفاوت بودن آن‌ها را در تصمیم‌گیری خود دخالت دهید.

برای کارکنان شرکت‌ها و ادارات، شاید یک موس‌پد تبلیغاتی همه‌ی خواسته‌های شما از هدایای تبلیغاتی کاربردی را برآورده کند. چنین هدیه‌ای هم مقرون به صرفه است و در بین هدایای تبلیغاتی ارزان قرار می‌گیرد و هم روزانه برند شما را در چشم و ذهن افراد تکرار می‌کند. تقویم رومیزی هم همین کارکرد را دارد و نامش در ردیف هدایای تبلیغاتی کاربردی ذکر می‌شود.

از سوی دیگر وقتی هدف، جذب مدیران باشد هدایای تبلیغاتی دیجیتالی به میدان می‌آیند و در ست‌های مدیریتی به بالاترین قدرت خود می‌رسند. نیازی به گفتن ندارد که امروزه استقبال از هدایای دیجیتالی به حدی است که هر زمان که کسی سراغ هدایای تبلیغاتی کاربردی را می‌گیرد، اول از همه اسم کالاهایی مثل فلش‌مموری، پاوربانک و… را می‌شنود.

اگر کسب‌وکار شما از نوع B2B است و شرکت‌های تولیدی، مشتریان اصلی شما هستند، هدایای تبلیغاتی جدید و خاص که هر مخالفی را به موافق تبدیل می‌کنند، هوشمندانه‌ترین انتخاب هستند. ست قهوه از همین هدایای تبلیغاتی خلاقانه است که می‌توانید آن را به مدیران شرکت‌هایی که قرارداد با آن‌ها، برای شما بسیار حیاتی است، اهدا کنید.

 

ضمانت محصولات

گروه آوازه گستر، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته در تمام مراحل چاپ و تولید انواع سررسید 1402 و تقویم رومیزی 1402  بدون دخالت دست، محصولات خود را با تضمین کیفیت تولید کرده و با توجه به رزومه ی خود که شامل همکاری با برند های برتر کشور است، این تعهد را برای مشتریان عزیز خود سرلوحه قرار داده است. کلیه هدایای تبلیغاتی ، ست های مدیریتی، تقویم رومیزی و خدمات گروه سالنامه آوازه گستر با گارانتی چاپ و تولید به مشتریان خود ارائه می شود که این موضوع از مزیت های رقابتی شرکت آوازه گستر می باشد. برای راهنمای و سفارش کالای ۱۴۰۲، همین الان تماس بگیرید.

 

هدایای تبلیغاتی در شیراز

اگر موضوع را به هدایای تبلیغاتی شیراز محدود کنیم، آوازه‌ی آوازه‌گستر جای هیچ بحثی باقی نمی‌گذارد. اغراق نیست اگر بگوییم آوازه گستر دست نامرئی تبلیغات در شیراز است و با اکثر شرکت‌ها و نهادهای بزرگ این شهر دست همکاری داده است. هدایای تبلیغاتی شیراز با پررنگ کردن شناسنامه‌ی شهری و صنعتی استان فارس، هویت منطقه‌ای را به تصویر می‌کشد و عیار اصالت را نمایان می‌کند. در این زمینه، تقویم‌های رومیزی با تصاویری از محصولات و خدمات شرکت ها، جزء بهترین هدایای تبلیغاتی استان فارس هستند. هدایای تبلیغاتی شیراز برای برندهای مدرن، رنگ و بوی تکنولوژی به خود می‌گیرد و با هدایای تبلیغاتی دیجیتالی هم‌عنان می‌شود. پیوند سنت و مدرنیته در هدایای تبلیغاتی شیراز فقط از ست‌های تبلیغاتی برمی‌آید؛ چرا که در آن‌ها می‌توانید هم اقلام کلاسیک مثل جاسوئیچی و هم وسایل الکترونیکی را پیدا کنید. با اطمینان می‌گوییم که آوازه گستر در زمینه‌ی هدایای تبلیغاتی دیجیتالی در شیراز بی‌رقیب است و محصولاتی را معرفی می‌کند که نمونه‌های مشابهش را در این شهر پیدا نمی‌کنید. اگر به دنبال هدایای تبلیغاتی شیراز با قیمتی ارزان هستید، ما آماده‌ایم که براساس حوزه‌ی کاری شما، اجناس خاصی را برای چاپ امتحان کنیم و آن‌ها را برای هدایای تبلیغاتی ارزان محک بزنیم. شما هم می‌توانید محک زدن ما را با وارد کردن شماره تماس ما در گوشی خود آغاز کنید. بی‌شک حاصل این همکاری، پروژه‌ای موفق در صنعت تبلیغات شهر شیراز خواهد بود. برای دیدن محصولات سررسید 1402 شیراز آوازه گستر و تقویم رومیزی 1402 شیراز آوازه گستر کلیک کنید.