سررسید بیرجند

سررسید بیرجند آوازه گستر

تاریخ بروزرسانی: دوم مهرماه سال 1401

 

بیرجَند مرکز استان خراسان جنوبی و مرکز شهرستان بیرجند در شرق ایران است. بر اساس آمار این شهر در سال ۱۳۹۵، تعداد ۲۰۳٬۶۳۶ نفر جمعیت داشته و از شهرهای بزرگ ایران است. بیرجند یکی از کلان‌شهرهای ایران و از بزرگترین شهرهای ایران و مرکز استان خراسان جنوبی است. بیرجند از شهرهای صنعتی ایران است و یکی از مهم‌ترین شهرهای ایران و همچنین با توجه به موقعیت استان خراسان جنوبی ، صنایع مختلفی در آن فعال هستند که برخی از این صنایع در سطح ملی و جهانی حسن شهرت فراوانی دارند. طبیعتاً این صنایع مختلف و کسب و کارهای موفق در بیرجند نیاز به تبلیغات مناسب و در شأن خود دارد تا بیش از پیش هویت برند خود را تقویت کرده و بتوانند بازارهای خود را توسعه دهند. از ابزارهای تبلیغاتی که کارآفرینان و تجار بیرجندی عزیز باید به آن توجه ویژه‌ای کنند، هدایای تبلیغاتی در بیرجند است. هدایایی مثل سررسید بیرجند ، تقویم رومیزی در بیرجند و هدایای مدیریتی بیرجند که می‌تواند باعث محبوبیت و ایجاد حسن شهرت و وفاداری در بین مخاطبان شود.

شرکت آوازه گستر با داشتن نمایندگی فروش سررسید بیرجند ، تقویم رومیزی بیرجند و هدایای تبلیغاتی بیرجند می تواند خدمات قابل توجهی را به کارآفرینان بیرجندی عزیز ارائه دهد.

 

استعلام قیمت سررسید 1402

با توجه به نوسانات قیمت و تنوع خدمات سررسید شامل: تعداد صفحات لت سررسید، چاپ و برندینگ سررسید، ترام صفحات داخلی، ربان اختصاصی، طراحی صفحات داخلی و …. برای اطلاع از قیمت، لطفا با کارشناسان واحد سالنامه آوازه گستر، تماس حاصل نمایید.

 

سررسید اختصاصی در بیرجند 

طبیعتا خیلی شرکت‌ها اهمیت ویژه‌ای برای برند خود و مشتریان خود دارند که اقدام به سفارش سررسید بیرجند می‌کنند. سررسید یکی از محصولاتی که شرکت آوازه گستر به صورت اختصاصی برای کسب و کارهای مختلف طراحی کرده و آماده ارائه سررسید خلاق و سررسید مدیریتی در استان خراسان جنوبی کرده است. با آنکه آوازه گستر تولید کننده سررسید اصفهان است، اما با توجه به فاصله کم می تواند خدماتی همچون اصفهان به کارآفرینان بیرجندی دهد و تولید سررسید در بیرجند  را با کیفیت، در کمترین زمان تحویل عزیزان بیرجندی دهد. همچنین با توجه به جمعیت نسبتاً زیاد شهر بیرجند و مرکز استان بودن، سررسید بیرجند یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی در بیرجند است.

 

نحوه سفارش سررسید ۱۴۰۲ و سر رسید 1402 

برای سررسید ۱۴۰۲، در حال حاضر حداقل 500عدد  و برای سررسید 1402، از مهرماه ، گرفتن سفارش آغاز میشود.

 

ضمانت محصولات

گروه آوازه گستر، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته در تمام مراحل چاپ و تولید انواع سررسید 1402 و تقویم رومیزی 1402 بدون دخالت دست، محصولات خود را با تضمین کیفیت تولید کرده و با توجه به رزومه ی خود که شامل همکاری با برند های برتر کشور است، این تعهد را برای مشتریان عزیز خود سرلوحه قرار داده است. کلیه هدایای تبلیغاتی ، ست های مدیریتی ، تقویم رومیزی و خدمات گروه سالنامه آوازه گستر با گارانتی چاپ و تولید به مشتریان خود ارائه می شود که این موضوع از مزیت های رقابتی شرکت آوازه گستر می باشد.

 

چاپ سررسید بیرجند به صورت سفارشی

آوازه گستر خدمات سفارشی خود را برای شهر بیرجند را با قوت بیشتری پی می‌گیرد و چاپ سررسید بیرجند  با امکان تغییر در جزئیات را برای شهروندان بیرجندی عزیز فراهم کرده است. برای مثال، کاغذ سررسید تبلیغاتی از دو نوع سفید (کاغذ تحریر) یا کرم (کاغذ بالکی) است. ما به‌خاطر حفاظت از محیط‌ زیست و مزیت‌های دیگر کاغذ کرم، بیشتر این گزینه را به متقاضیان سررسید اردبیل پیشنهاد می‌کنیم؛ ولی اگر شما خواهان کاغذ سفید باشید، از همین نوع کاغذ در چاپ سررسید استفاده خواهیم کرد.

کسانی که با کلیدواژه‌ی سر رسید بیرجند  در دنیای آنلاین به دنبال سالنامه می‌گردند، معمولا یک سررسید خاص و فانتزی را مد نظر دارند و می‌خواهند سررسیدهای لاکچری و خلاقانه را پیدا کنند. ما با علم به این نیاز، به مخاطبان خود می‌گوییم که سلیقه‌ی خود را برای ما شرح دهند و ما آنچه را آن‌ها تصور می‌کنند، به واقعیت تبدیل می‌کنیم. پس شک نکنید که مقصد شما برای سررسید بیرجند همین ‌جاست. سررسید اختصاصی در بیرجند  هم از دیگر خدماتی است که مفتخر به ارائه‌ی آن هستیم. تلاش می‌کنیم که هر شخصی را که در فضای آنلاین در جست‌وجوی سررسید بیرجند است، راهنمایی کنیم و با مشاوره‌ی تخصصی بهترین مسیر را به ایشان پیشنهاد دهیم. اگر در بیرجند هستید و به غرفه‌ی آنلاین ما سر زده‌اید، از شما دعوت می‌کنیم که به صورت حضوری هم از انواع سررسید تبلیغاتی ما دیدن کنید.

برای دیدن تقویم رومیزی 1402 بیرجند آوازه گستر و هدایای تبلیغاتی بیرجند آوازه گستر، کلیک کنید .