سررسید بجنورد

سررسید بجنورد آوازه گستر

تاریخ بروزرسانی: دوم مهرماه سال 1401

 

بُجنورد مرکز شهرستان بجنورد و استان خراسان شمالی می‌باشد که در کوهپایه‌های آلاداغ واقع شده‌است. شهر بجنورد یکی از مهم‌ترین شهرهای ایران و همچنین با توجه به موقعیت استان خراسان شمالی، صنایع مختلفی در آن فعال هستند که برخی از این صنایع در سطح ملی و جهانی حسن شهرت فراوانی دارند. بجنورد مرکز استان خراسان شمالی و مرکز شهرستان بجنورد در شرق ایران است. بر اساس آمار این شهر در سال ۱۳۹۵، تعداد ۲۰۳٬۶۳۶ نفر جمعیت داشته و از شهرهای بزرگ ایران است. بجنورد یکی از کلان‌شهرهای ایران و از بزرگترین شهرهای ایران و مرکز استان خراسان شمالی است. بجنورد از شهرهای صنعتی ایران است و یکی از مهم‌ترین شهرهای ایران و همچنین با توجه به موقعیت استان خراسان شمالی، صنایع مختلفی در آن فعال هستند که برخی از این صنایع در سطح ملی و جهانی حسن شهرت فراوانی دارند. طبیعتاً این صنایع مختلف و کسب و کارهای موفق در بجنورد نیاز به تبلیغات مناسب و در شأن خود دارد تا بیش از پیش هویت برند خود را تقویت کرده و بتوانند بازارهای خود را توسعه دهند. از ابزارهای تبلیغاتی که کارآفرینان و تجار بجنوردی عزیز باید به آن توجه ویژه‌ای کنند، هدایای تبلیغاتی در بجنورد  است. هدایایی مثل سررسید بجنورد  ، تقویم رومیزی در بجنورد  و هدایای مدیریتی بجنورد  که می‌تواند باعث محبوبیت و ایجاد حسن شهرت و وفاداری در بین مخاطبان شود.

شرکت آوازه گستر با داشتن نمایندگی فروش سررسید بجنورد ، تقویم رومیزی بجنورد و هدایای تبلیغاتی بجنورد می تواند خدمات قابل توجهی را به کارآفرینان بجنوردی عزیز ارائه دهد.

 

استعلام قیمت سررسید 1402

با توجه به نوسانات قیمت و تنوع خدمات سررسید شامل: تعداد صفحات لت سررسید، چاپ و برندینگ سررسید، ترام صفحات داخلی، ربان اختصاصی، طراحی صفحات داخلی و …. برای اطلاع از قیمت، لطفا با کارشناسان واحد سالنامه آوازه گستر، تماس حاصل نمایید.

 

سررسید اختصاصی در بجنورد 

طبیعتا خیلی شرکت‌ها اهمیت ویژه‌ای برای برند خود و مشتریان خود دارند که اقدام به سفارش سررسید بجنورد می‌کنند. سررسید یکی از محصولاتی که شرکت آوازه گستر به صورت اختصاصی برای کسب و کارهای مختلف طراحی کرده و آماده ارائه سررسید خلاق و سررسید مدیریتی در استان خراسان جنوبی کرده است. با آنکه آوازه گستر تولید کننده سررسید اصفهان است، اما با توجه به فاصله کم می تواند خدماتی همچون اصفهان به کارآفرینان بجنوردی دهد و تولید سررسید در بجنورد  را با کیفیت، در کمترین زمان تحویل عزیزان بجنوردی دهد. همچنین با توجه به جمعیت نسبتاً زیاد شهر بجنورد و مرکز استان بودن، سررسید بجنورد یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی در بجنورد است.

 

نحوه سفارش سررسید ۱۴۰۲ و سر رسید 1402 

برای سررسید ۱۴۰۲، در حال حاضر حداقل 500عدد  و برای سررسید 1402، از مهرماه ، گرفتن سفارش آغاز میشود.

 

ضمانت محصولات

گروه آوازه گستر، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته در تمام مراحل چاپ و تولید انواع سررسید 1402 و تقویم رومیزی 1402 بدون دخالت دست، محصولات خود را با تضمین کیفیت تولید کرده و با توجه به رزومه ی خود که شامل همکاری با برند های برتر کشور است، این تعهد را برای مشتریان عزیز خود سرلوحه قرار داده است. کلیه هدایای تبلیغاتی ، ست های مدیریتی ، تقویم رومیزی و خدمات گروه سالنامه آوازه گستر با گارانتی چاپ و تولید به مشتریان خود ارائه می شود که این موضوع از مزیت های رقابتی شرکت آوازه گستر می باشد.

 

چاپ سررسید بجنورد به صورت سفارشی

آوازه گستر خدمات سفارشی خود را برای شهر بجنورد را با قوت بیشتری پی می‌گیرد و چاپ سررسید بجنورد  با امکان تغییر در جزئیات را برای شهروندان بجنوردی عزیز فراهم کرده است. برای مثال، کاغذ سررسید تبلیغاتی از دو نوع سفید (کاغذ تحریر) یا کرم (کاغذ بالکی) است. ما به‌خاطر حفاظت از محیط‌ زیست و مزیت‌های دیگر کاغذ کرم، بیشتر این گزینه را به متقاضیان سررسید بجنورد پیشنهاد می‌کنیم؛ ولی اگر شما خواهان کاغذ سفید باشید، از همین نوع کاغذ در چاپ سررسید استفاده خواهیم کرد.

کسانی که با کلیدواژه‌ی سر رسید بجنورد در دنیای آنلاین به دنبال سالنامه می‌گردند، معمولا یک سررسید خاص و فانتزی را مد نظر دارند و می‌خواهند سررسیدهای لاکچری و خلاقانه را پیدا کنند. ما با علم به این نیاز، به مخاطبان خود می‌گوییم که سلیقه‌ی خود را برای ما شرح دهند و ما آنچه را آن‌ها تصور می‌کنند، به واقعیت تبدیل می‌کنیم. پس شک نکنید که مقصد شما برای سررسید بجنورد همین ‌جاست. سررسید اختصاصی در بجنورد  هم از دیگر خدماتی است که مفتخر به ارائه‌ی آن هستیم. تلاش می‌کنیم که هر شخصی را که در فضای آنلاین در جست‌وجوی سررسید بجنورد است، راهنمایی کنیم و با مشاوره‌ی تخصصی بهترین مسیر را به ایشان پیشنهاد دهیم. اگر در بجنورد هستید و به غرفه‌ی آنلاین ما سر زده‌اید، از شما دعوت می‌کنیم که به صورت حضوری هم از انواع سررسید تبلیغاتی ما دیدن کنید.

برای دیدن تقویم رومیزی 1402 بجنورد آوازه گستر و هدایای تبلیغاتی بجنورد آوازه گستر، کلیک کنید .