سررسید خرم آباد 1400

سررسید خرم آباد آوازه گستر

خُرَّم‌آباد بیست و سومین شهر پرجمعیت ایران و مرکز استان لرستان است. خرم آباد شهری تاریخی است که مرکز شهرستان است و همچنین با توجه به موقعیت استان لرستان، صنایع مختلفی در آن فعال هستند که برخی از این صنایع در سطح ملی و جهانی حسن شهرت فراوانی دارند. طبیعتاً این صنایع مختلف و کسب و کارهای موفق در لرستان نیاز به تبلیغات مناسب و در شأن خود دارد تا بیش از پیش هویت برند خود را تقویت کرده و بتوانند بازارهای خود را توسعه دهند. از ابزارهای تبلیغاتی که کارآفرینان و تجار خرم آبادی عزیز باید به آن توجه ویژه‌ای کنند، هدایای تبلیغاتی در خرم آباد است. هدایایی مثل سررسید خرم آباد، تقویم رومیزی در خرم آباد و هدایای مدیریتی  خرم آباد که می‌تواند باعث محبوبیت و ایجاد حسن شهرت و وفاداری در بین مخاطبان شود.

شرکت آوازه گستر با داشتن نمایندگی فروش سررسید خرم آباد، تقویم رومیزی خرم آباد و هدایای تبلیغاتی خرم آباد می تواند خدمات قابل توجهی را به کارآفرینان لرستانی عزیز ارائه دهد.

 

سررسید اختصاصی در خرم آباد

طبیعتا خیلی شرکت‌ها اهمیت ویژه‌ای برای برند خود و مشتریان خود دارند که اقدام به سفارش سررسید خرم آباد می‌کنند. سررسید یکی از محصولاتی که شرکت آوازه گستر به صورت اختصاصی برای کسب و کارهای مختلف طراحی کرده و آماده ارائه سررسید خلاق و سررسید مدیریتی در استان خرم آباد کرده است. با آنکه آوازه گستر تولید کننده سررسید اصفهان است، اما با توجه به فاصله کم می تواند خدماتی همچون اصفهان به کارآفرینان خرم آبادی دهد و تولید سررسید در خرم آباد را با کیفیت، در کمترین زمان تحویل عزیزان لرستانی دهد. همچنین با توجه به جمعیت نسبتاً زیاد شهر خرم آباد و مرکز استان بودن، سررسید خرم آباد یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی در استان لرستان است.

استعلام قیمت سررسید 1401

با توجه به نوسانات قیمت و تنوع خدمات سررسید شامل: تعداد صفحات لت سررسید، چاپ و برندینگ سررسید، ترام صفحات داخلی، ربان اختصاصی، طراحی صفحات داخلی و …. برای اطلاع از قیمت، لطفا با کارشناسان واحد سالنامه آوازه گستر، تماس حاصل نمایید.

 

نحوه سفارش سررسید ۱۴۰۱ و سر رسید 1401 

برای سررسید 1400 ، در حال حاضر حداقل 500عدد  و برای سررسید 1401 ، از مهرماه ، گرفتن سفارش آغاز میشود.

 

ضمانت محصولات

گروه آوازه گستر، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته در تمام مراحل چاپ و تولید انواع سررسید 1401 و تقویم رومیزی 1401 بدون دخالت دست، محصولات خود را با تضمین کیفیت تولید کرده و با توجه به رزومه ی خود که شامل همکاری با برند های برتر کشور است، این تعهد را برای مشتریان عزیز خود سرلوحه قرار داده است. کلیه هدایای تبلیغاتی ، ست های مدیریتی ، تقویم رومیزی و خدمات گروه سالنامه آوازه گستر با گارانتی چاپ و تولید به مشتریان خود ارائه می شود که این موضوع از مزیت های رقابتی شرکت آوازه گستر می باشد.

 

چاپ سررسید خرم آباد به صورت سفارشی

آوازه گستر خدمات سفارشی خود را برای شهر خرم آباد را با قوت بیشتری پی می‌گیرد و چاپ سررسید خرم آباد را با امکان تغییر در جزئیات را برای شهروندان خرم آبادی عزیز فراهم کرده است. برای مثال، کاغذ سررسید تبلیغاتی از دو نوع سفید (کاغذ تحریر) یا کرم (کاغذ بالکی) است. ما به‌خاطر حفاظت از محیط‌ زیست و مزیت‌های دیگر کاغذ کرم، بیشتر این گزینه را به متقاضیان سررسید خرم آباد پیشنهاد می‌کنیم؛ ولی اگر شما خواهان کاغذ سفید باشید، از همین نوع کاغذ در چاپ سررسید استفاده خواهیم کرد.

کسانی که با کلیدواژه‌ی سررسید خرم آباد در دنیای آنلاین به دنبال سالنامه می‌گردند، معمولا یک سررسید خاص و فانتزی را مد نظر دارند و می‌خواهند سررسیدهای لاکچری و خلاقانه را پیدا کنند. ما با علم به این نیاز، به مخاطبان خود می‌گوییم که سلیقه‌ی خود را برای ما شرح دهند و ما آنچه را آن‌ها تصور می‌کنند، به واقعیت تبدیل می‌کنیم. پس شک نکنید که مقصد شما برای سررسید خرم آباد همین ‌جاست. سررسید اختصاصی در خرم آباد هم از دیگر خدماتی است که مفتخر به ارائه‌ی آن هستیم. تلاش می‌کنیم که هر شخصی را که در فضای آنلاین در جست‌وجوی سررسید خرم آباد است، راهنمایی کنیم و با مشاوره‌ی تخصصی بهترین مسیر را به ایشان پیشنهاد دهیم. اگر در استان لرستان هستید و به غرفه‌ی آنلاین ما سر زده‌اید، از شما دعوت می‌کنیم که به صورت حضوری هم از انواع سررسید تبلیغاتی ما دیدن کنید.

برای دیدن تقویم رومیزی 1401 خرم آباد آوازه گستر و هدایای تبلیغاتی خرم آباد آوازه گستر، کلیک کنید .