یک سال شاد کن؛ یک قرن شاد زی

پایان قرن با هدایای تبلیغاتی 1401

اعداد برای بسیاری از ما ارزشی نمادین دارند و هدایای تبلیغاتی 1401 هم با همین دیدگاه، جایگاهی والاتر از کالاهایی دارند که سال‌های قبل به مشتریان خود هدیه می‌دادید. وقتی به مخاطبان خود یک تقویم رومیزی 1401 اعطا می‌کنید، روزهای پایان قرن را به نام خود می‌زنید و نام برند خود را در کنار عدد جادویی سال 1401 ماندگار می‌کنید. اگر هنوز برای حک کردن برند خود در دفتر تاریخ شک دارید و فرق زیادی بین سررسید 1401 و دیگر سال‌ها نمی‌بینید، بهتر است روی آمار و ارقام این مقاله تأمل بیشتری کنید و سپس تصمیم نهایی خود را بگیرید.

لوگو 1400

هدایای تبلیغاتی ۱۴۰۱، یادگار ماندگار برند

برای اینکه ببینید شرکت‌ها چقدر در سال‌های مشابه ۱۴۰۱ به سمت هدایای تبلیغاتی روی می‌آورند، باید آمار جالبی را درباره‌ی سال 2000 میلادی مرور کنیم. چون این سال هم خبر از پایان قرن میلادی می‌داد، رشد چشمگیری در خرید هدایای تبلیغاتی از سوی برندها و کسب‌وکارها به وجود آمد، به طوری که سال 1999 میزان درآمد این صنعت، 14.9 میلیارد دلار بود و در سال 2000 به 17.9 میلیارد دلار رسید و در سال 2001 دوباره با افت همراه بود. مهمتر اینکه رقم سال 2000، تا سال 2005 همچنان بیشترین درآمد بوده است. رشد 3 میلیارد دلاری همان جادوی پایان قرن است که بیشترین بودجه‌ی تبلیغاتی یک شرکت را برای خود طلسم می‌کند. بهتر است تأکید کنیم که این آمار را انجمن PPAI منتشر کرده که تنها انجمن غیرانتفاعی بین‌المللی در صنعت محصولات تبلیغاتی است.

به وضوح می‌بینید که کسب‌وکارها در سال‌های نمادین، جنب‌وجوش بیشتری برای تبلیغ و معرفی برند خود دارند و هدایای تبلیغاتی ۱۴۰۱ هم قرار است، رکورد بودجه‌های بازاریابی را در ایران بشکند. اگر می‌خواهید از این قافله عقب نمانید و رشد چندین ساله را در یک سال تجربه کنید، زودتر دست بجنبانید و برای خرید سررسید ۱۴۰۱ با طرحی خاص، وارد عمل شوید تا یادگار مشتریان شما از این سالِ تکرارنشدنی، یادداشت‌هایی باشد که در سر رسید 1401 خاص و متفاوتِ برند شما نوشته شده است.

اگر باز هم در انتخاب استراتژی و ابزار تبلیغاتی اطمینان صد درصدی ندارید، باید به آمار دیگری از همان انجمن PPAI اشاره کنیم. در سال 2017 از بین هدایای تبلیغاتی، تبلیغات تلویزیونی و تبلیغات آنلاین، این هدایای تبلیغاتی بوده‌اند که عنوان موثرترین محصول تبلیغاتی را کسب کرده‌اند. همچنین براساس آمار موسسه ASI در سال 2019 مشتریان زیر 55 سال، هدایای تبلیغاتی را به دیگر اقلام تبلیغات مثل تبلیغات در تلویزیون و رادیو، اینترنت و موبایل و مطبوعات ترجیح می‌داده‌اند. پس هدایای تبلیغاتی 1401 از نظر تأثیرگذاری هم انتخاب اول خواهند بود.

ست تبلیغاتی کافی

سررسید ۱۴۰۱ و خاطراتی که ثبت می‌شوند

مطمئنا ترافیک زیادی برای خرید سررسید 1401 وجود خواهد داشت و این استقبال، ناشی از دلایل توفیق هدایای تبلیغاتی است. سه دلیلی که مردم هدایای تبلیغاتی را نگه می‌دارند، از این قرار است:

  • جالب و جذاب است
  • کاربردی است
  • مد روز یا به اصطلاح تِرِند است

در بین هدایای تبلیغاتی پرشمار، سررسید تبلیغاتی ۱۴۰۱ بیشتر از نظر کاربردی بودن نزد مردم محبوب است و به همین دلیل اگر سررسیدی انتخاب کنید که به صورت روزشمار باشد و ابعادی مناسب برای یادداشت‌برداری داشته باشد، احتمال اینکه میزبان نوشته‌ها و خاطرات مخاطبان شما باشد، بیشتر است.

طبق آمار PPAI حدود 81 درصد دریافت‌کنندگان هدایای تبلیغاتی که سررسید 1401 هم جزء آن‌هاست، این هدایا را بیش از یک سال نگه داشته‌اند. حالا اگر خاص بودن سال ۱۴۰۱ را هم به این موضوع اضافه کنیم، مسلما سررسیدی که برای این سال به جامعه‌ی هدف خود می‌دهید، شانس زیادی برای ماندگاری پس از گذشت سال‌ها دارد.

سررسید پیکاسو 3 1400

تقویم رومیزی ۱۴۰۱ روی میز تاریخ

شاید تصور کنید که با آمدن موبایل‌ها، تقویم رومیزی 1401 دیگر جایگاه سابق را در بین هدایای تبلیغاتی ندارد؛ اما در سال 2018 نیمی از افراد مورد مطالعه، هرگز از تقویم موبایل خود استفاده نکرده‌اند و بیشتر به تقویمی که روی میز یا دیوار داشته‌اند، رجوع کرده‌اند.

تقویم رومیزی از آن دسته هدایای تبلیغاتی است که در محیط شرکت‌ها بسیار به چشم می‌خورد و اگر می‌خواهید در این مکان‌ها حضور داشته باشید و همه‌ی کارکنان با برند شما آشنا شوند، تقویم رومیزی ۱۴۰۱ را حتما در گزینه‌های خود قرار دهید. آمار هم به نفع مؤثر بودن تقویم رومیزی 1401 برای این هدف است. در اطلاعات منتشر شده از سوی مؤسسه تخصصی تبلیغات (ASI) که بزرگ‌ترین سازمان عضوگیر در صنعت هدایای تبلیغاتی است، تقویم رومیزی به طور میانگین بر 850 نفر تأثیر می‌گذارد. اگر این تعداد را با شمار کارمندان شرکت‌ها مقایسه کنیم، می‌توانیم نتیجه بگیریم که تقویم رومیزی ۱۴۰۱ ضریب نفوذ بالایی دارد.

تقویم رومیزی پلنر 1400

آوازه‌ای به درازای قرن با آوازه گستر

اگر کسب‌وکار جدیدی دارید، باید حساب ویژه‌ای روی هدایای تبلیغاتی 1401 باز کنید؛ زیرا طبق آمار وب‌سایت PROmotion Marketing LLC تقریبا 90 درصد کسانی که در دو سال گذشته از یک برند هدیه تبلیغاتی دریافت کرده‌اند، نام آن برند را به خاطر می‌آورند. بنابراین نباید آخرین سال قرن را برای معرفی برند خود از دست دهید و مطمئن‌ترین تدبیر، سپردن این کار به دست کاردان است.

شرکت آوازه گستر با ایده‌های بکری که پیش پای کسب‌وکار شما می‌گذارد، آوازه‌ی برند شما را در قرن جدید ماندگار می‌کند. این شرکت با آنالیز مداوم بازار هدایای تبلیغاتی، انواع سررسید ۱۴۰۱ و تقویم رومیزی ۱۴۰۱ را با چاشنی نوآوری و خلاقیت همراه می‌کند تا بتوانید از بین طرح‌ها و قیمت‌های متنوع انتخاب کنید. همین حالا می‌توانید نمونه‌های سررسید و تقویم رومیزی ۱۴۰۱ را در وب‌سایت avazehgostar.com مشاهده کنید و برای بازاریابی محصولات و خدمات خود مشاوره بگیرید.

 

یک سال شاد کن؛ یک قرن شاد زی

به قول پروین اعتصامی که می‌گوید «بگذشت چه قرن‌ها، چه ایام / گه با غم و گه به شادمانی» زندگی دو روی غم و شادی دارد که در کسب‌وکار ما هم نمود پیدا می‌کند. حالا که سال 1400 را با همه‌ی سختی‌های بی‌مثالش پشت سر می‌گذاریم، باور داریم که این بار قرعه به نام شادی می‌افتد و می‌توانید با هدایای تبلیغاتی ۱۴۰۱ گردوغبار را از تجارت خود کنار بزنید و قرن تازه را با رشد کسب‌وکار خود همراه کنید.

شادی و رضایت مشتریان شما، مقدمه‌ی موفقیت و شادی شماست. با توجه به اطلاعاتی که مرور کردیم، هدایای تبلیغاتی از جمله سررسید 1401 و تقویم رومیزی 1401 می‌توانند تضمین‌کننده‌ی این شادی باشند. پس در این سال شادی را هدیه دهید تا یک قرن شاد زندگی کنید.

برای خرید یا دریافت مشاوره ، با مشاوران فروش شرکت آوازه گستر، در تماس باشید.

ضمانت محصولات

گروه آوازه گستر، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته در تمام مراحل چاپ و تولید انواع سررسید 1401 و تقویم رومیزی 1401  بدون دخالت دست، محصولات خود را با تضمین کیفیت تولید کرده و با توجه به رزومه ی خود که شامل همکاری با برند های برتر کشور است، این تعهد را برای مشتریان عزیز خود سرلوحه قرار داده است. کلیه هدایای تبلیغاتی ، ست های مدیریتی، تقویم رومیزی و خدمات گروه سالنامه آوازه گستر با گارانتی چاپ و تولید به مشتریان خود ارائه می شود که این موضوع از مزیت های رقابتی شرکت آوازه گستر می باشد. برای راهنمای و سفارش، همین الان تماس بگیرید.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.