تاثیر سررسید و تقویم در برندسازی و تبلیغات

در دنیای اطراف ما هزاران کسب و کار کوچک و بزرگ در حال فعالیت هستند که بی‌شک هدف تمام آن‌ها سودآوری و کسب درآمد بیشتر است. در این راه پر پیچ و خم، جذب مشتری یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های هر تجارتی خواهد بود. برای جذب مشتری بیشتر مسیرهای مختلفی وجود دارد که برندسازی و تبلیغات از موثرترین آن‌ها به شمار می‌روند.

تبلیغات نیز راه‌های متنوعی دارد که اغلب یا پرهزینه هستند یا تاثیر کمی می‌گذارند. در میان انواع روش‌های تبلیغات، تقویم و سررسید تبلیغاتی محبوب‌ترین و پرطرفدارترین آن‌ها محسوب می‌شوند. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که گمان می‌کنند هدایای تبلیغاتی مانند تقویم رومیزی، سررسید و سالنامه تاثیری بر برندینگ و افزایش مشتری نخواهد داشت، در انتهای این مقاله نظرتان تغییر خواهد کرد. با ما همراه باشید.

برندسازی چیست و چه اهمیتی دارد؟

پیش از بررسی تاثیر سررسید تبلیغاتی در برندینگ، بهتر است با واژه برندسازی بیشتر آشنا شویم. برندسازی یا برندینگ (Branding) در واقع ساخت و معرفی چهره‌ای از کسب و کار شما است که می‌خواهید به مشتریان خود ارائه کنید. هدف هر کسب و کاری از برندسازی این است که نام و آوازه خود را در میان مخاطبینش گسترش دهد.

زمانی که نام برند شما بر سر زبان‌ها بیفتد و مردم با خدمات و محصولات شما آشنا شوند، تمایل برای خرید و استفاده آن‌ها از برند شما بیشتر خواهد شد. به وضوح برندی که محبوبیت دارد، مشتریان بیشتری خواهد داشت. این مشتریان نیز می‌توانند مخاطبین جدیدی به دایره خریداران شما اضافه کنند. تقویم رومیزی، سررسید و سایر هدایای تبلیغاتی نیز از همین روش به شما کمک خواهند کرد.

سررسید یا سالنامه چیست؟

حال که با اهمیت تبلیغات و برندینگ آشنا شدیم، نوبت به معرفی یکی از مهم‌ترین ابزارهای تبلیغاتی یعنی سررسید و سالنامه می‌رسد. سررسید و سالنامه در واقع نوعی تقویم است که فضای کافی برای یادداشت و ثبت وقایع و رویدادهای مهم را در اختیار شما قرار می‌دهد. سالنامه‌ها در انواع مختلفی مانند سررسید اروپایی، سررسید رقعی، سررسید دستیار، سررسید روزشمار و … طراحی و تولید می‌شوند. سالنامه‌ها علاوه بر ابعاد و طرح‌های استاندارد، به صورت سفارشی نیز قابل تهیه هستند. با سفارش سررسید اختصاصی می‌توانید سالنامه‌ای طبق سلیقه خود و مشتریان‌تان تهیه کنید و مخاطبین خود را خشنود کنید.

انواع مختلف سررسید با طراحی، اندازه و تاریخ‌بندی مختلف در میان مردم طرفداران زیادی دارند. به طور کلی سررسید و سالنامه‌ها ابزاری کاربردی به شمار می‌روند و در هر رده سنی یا موقعیت شغلی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تقویم رومیزی اختصاصی تبلیغاتی چیست؟

انواع تقویم رومیزی یادداشت‌دار، تقویم رومیزی چوبی و سایر تقویم‌ها در ادارات، دفاتر و منازل همه مردم به چشم می‌خورد. برنامه‌ریزی، گذاشتن قرار ملاقات، اطلاع از مناسبت‌ها، تعطیلات و همه موارد مشابه بدون داشتن تقویم امکان پذیر نیست. به همین دلیل تقویم رومیزی یکی از ضروری‌‌ترین ابزار به شمار می‌رود و پیش از شروع سال همه دنبال خرید آن هستند.

تقویم رومیزی در انواع مختلف تقویم رومیزی یادداشت‌دار، تقویم رومیزی چوبی، تقویم رومیزی اداری، تقویم رومیزی اختصاصی و … تولید و به فروش می‌رسد.

هدایای تبلیغاتی چه تاثیری بر مشتری می‌گذارند؟

مهم‌ترین مسئله در برندسازی و تبلیغات، معرفی چهره خوب و افزایش محبوبیت است. ایجاد یک ارتباط قوی و حس وفاداری در مشتریان می‌تواند سبب افزایش فروش و سودآوری شما شود. هدایای تبلیغاتی به ایجاد این ارتباط کمک می‌کنند. اما چگونه؟

بی‌شک همه مردم از دریافت هدیه خوشحال و خرسند می‌شوند. از آنجایی که سررسید و تقویم به عنوان ابزاری کاربردی شناخته می‌شود، هدیه گرفتن آن نیز بسیار خوشایند خواهد بود. استفاده از تقویم رومیزی اختصاصی برای تبلیغات یا طراحی سررسید مطابق با سلایق مشتریان، رضایت‌مندی و وفاداری بیشتری را از سمت آن‌ها به همراه دارد.

استفاده از سررسید یا تقویم رومیزی به عنوان هدیه تبلیغاتی می‌تواند یک رابطه عمیق بین شما و مخاطبین‌تان ایجاد کند. این امر باعث می‌شود نام و آوازه برند شما در ذهن مخاطبان ماندگار بماند.

تقویم رومیزی و سررسید تبلیغاتی چگونه باعث جذب مشتری می‌شود؟

شاید با خود فکر کنید یک تقویم یا سالنامه چگونه می‌تواند باعث ماندگار شدن نام شما در ذهن مردم شود؟ پاسخ بسیار واضح است! سررسید یا تقویم رومیزی یکی از ابزارهای مهم و کاربردی به شمار می‌روند که افراد به طور مداوم با آن‌ها سر و کار دارند. برای مثال یک فرد روزانه چندین بار به تقویم روی میز یا روی دیوار خود نگاه می‌کند و بارها برای یادداشت و ثبت نکات مهم روز خود از سررسید استفاده می‌کند.

انواع سررسید مانند سررسید اروپایی بسیار خوش‌دست و قابل حمل هستند و مدام در کیف یا جیب مشتریان و مخاطبین شما قرار دارند، تقویم رومیزی یادداشت‌دار یا سررسید روزشمار می‌تواند یک دفتر برنامه ریزی مناسب به شمار رود و تقویم رومیزی چوبی در زیبایی دکوراسیون دفتر و میز کار تاثیرگذار است. به طور کلی انواع سررسیدها بسیار کاربردی و پر استفاده هستند. این استفاده مداوم سبب می‌شود روزانه چندین بار نام و لوگو برند شما در ذهن مخاطب تکرار شود. به این ترتیب برند و کسب و کار شما در ذهن آن فرد ماندگار می‌شود.

تقویم و سررسید تبلیغاتی تنها بر ذهن و حافظه دارنده آن تاثیر گذار نیست. برای مثال مدیری را تصور کنید که بر میز خود سررسید یا تقویم رومیزی اختصاصی با نام و لوگو برند شما دارد. این مسئله به ارباب رجوع و تمامی کارکنان آن دفتر نشان می‌دهد که برند شما مورد تایید مدیر مذکور است. به این ترتیب کسب و کار شما محبوبیت و مقبولیت بیشتری خواهد گرفت.

علاوه بر موارد گفته شده، سفارش سالنامه و سررسید اختصاصی به شما این امکان را می‌دهد که هدیه‌ای مطابق سلیقه مخاطبین طراحی کنید. این مسئله سبب ایجاد رضایت و حس خوب در مشتریان می‌شود. تمامی روش‌های گفته شده نشان می‌دهد تقویم رومیزی و سررسید تبلیغاتی نام برند شما را به صورت مداوم برای مخاطبین یادآوری می‌کند و اعتبار و محبوبیت بیشتری برای برند شما به ارمغان می‌آورد.

مزایای استفاده از تقویم رومیزی و سالنامه به عنوان هدیه تبلیغاتی

در انتخاب یک روش تبلیغاتی مناسب، چند فاکتور باید مورد بررسی قرار بگیرد. اولین مورد، میزان اثرگذاری است. همانطور که گفته شد، سررسید و تقویم رومیزی تبلیغاتی به دلیل پرکاربرد بودن و استفاده مداوم، تاثیر بالایی در تبلیغات و برندینگ دارد.

فاکتور دوم در انتخاب روش تبلیغاتی، هزینه لازم برای انجام آن است. سفارش و خرید تقویم رومیزی و سررسید در کنار سایر روش‌های تبلیغاتی مانند تبلیغات تلویزیونی، بنرهای تبلیغاتی و … هزینه کمتری دارد. علاوه بر این، در تبلیغات به وسیله تقویم و سالنامه شما می‌توانید سفارش‌های خود در بازه محدود و به مخاطبین مشخص و مشتریان بالقوه ارائه دهید. این امر سبب کاهش هزینه و در عین حال افزایش مشتری می‌شود.

به طور کلی سررسید و تقویم رومیزی تبلیغاتی روشی موثر، کم هزینه و محبوب در میان سایر روش‌های تبلیغاتی به شمار می‌رود که در برندسازی و ایجاد تصویری از کسب و کار شما موثر است.

تاثیر سالنامه اصفهان بر برندسازی و تبلیغات در استان اصفهان

اصفهان شهری تاریخی و گردشگری و سومین شهر بزرگ ایران است. کسب و کارهای کوچک و بزرگ متعددی در این شهر بزرگ در حال فعالیت و رقابت هستند. بی‌شک تبلیغات و برندینگ یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی است که برندهای فعال در استان اصفهان با آن رو به رو هستند. همانطور که گفته شد، تقویم و سالنامه یکی از بهترین روش‌های تبلیغات است و به همین دلیل سالنامه اصفهان در رده محبوب‌ترین هدایای تبلیغاتی قرار دارد.

با توجه به مزایای سررسید تبلیغاتی و تاثیر آن در جذب مشتری، واضح است که خرید و سفارش سالنامه اصفهان می‌تواند نام و آوازه برند شما را در سراسر این استان پهناور گسترش دهد.

ضمانت محصولات

گروه آوازه گستر، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته در تمام مراحل چاپ و تولید انواع سررسید 1402 و تقویم رومیزی 1402  بدون دخالت دست، محصولات خود را با تضمین کیفیت تولید کرده و با توجه به رزومه ی خود که شامل همکاری با برند های برتر کشور است، این تعهد را برای مشتریان عزیز خود سرلوحه قرار داده است. کلیه هدایای تبلیغاتی ، ست های مدیریتی، تقویم رومیزی و خدمات گروه سالنامه آوازه گستر با گارانتی چاپ و تولید به مشتریان خود ارائه می شود که این موضوع از مزیت های رقابتی شرکت آوازه گستر می باشد. برای راهنمای و سفارش، همین الان تماس بگیرید.

 

سررسید ۱۴۰۲ و خاطراتی که ثبت می‌شوند

مطمئنا ترافیک زیادی برای خرید سررسید ۱۴۰۲ وجود خواهد داشت و این استقبال، ناشی از دلایل توفیق هدایای تبلیغاتی است. سه دلیلی که مردم هدایای تبلیغاتی را نگه می‌دارند، از این قرار است:

  • جالب و جذاب است
  • کاربردی است
  • مد روز یا به اصطلاح تِرِند است

در بین هدایای تبلیغاتی پرشمار، سررسید تبلیغاتی 1402 بیشتر از نظر کاربردی بودن نزد مردم محبوب است و به همین دلیل اگر سررسیدی انتخاب کنید که به صورت روزشمار باشد و ابعادی مناسب برای یادداشت‌برداری داشته باشد، احتمال اینکه میزبان نوشته‌ها و خاطرات مخاطبان شما باشد، بیشتر است.

طبق آمار PPAI حدود 81 درصد دریافت‌کنندگان هدایای تبلیغاتی که سررسید 1402 هم جزء آن‌هاست، این هدایا را بیش از یک سال نگه داشته‌اند. حالا اگر خاص بودن سال 1402 را هم به این موضوع اضافه کنیم، مسلما سررسیدی که برای این سال به جامعه‌ی هدف خود می‌دهید، شانس زیادی برای ماندگاری پس از گذشت سال‌ها دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.