چرا ست دیجیتال بهترین هدیه تبلیغاتی است؟

رقابت بین کسب و کارهای کوچک و بزرگ هیچ‌گاه به پایان نمی‌رسد، برندهای متعددی از دور این رقابت‌ها حذف می‌شوند و جای آن‌ها را کسب و کارهای کوچک و نوپا می‌گیرد. معیار پیروزی در این میدان، جذب مشتری بیشتر و سودآوری است. بی‌شک یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی که برندها و کسب و کارها با آن رو به رو هستند، فرصت دیده شدن و رساندن پیام خود به گوش مخاطبین هدف است. تبلیغات، یکی از موثرترین راه حل‌ها به شمار می‌رود.

تبلیغات انواع مختلفی دارد؛ تبلیغاتی رادیویی و تلویزیونی، بنرهای تبلیغاتی در سطح شهر و … . یکی از مرسوم‌ترین روش‌هایی که هم کسب و کارهای نوپا و هم برندهای موفق می‌توانند از آن استفاده کنند، هدایای تبلیغاتی است. هدایای تبلیغاتی بازه بزرگی را شامل می‌شود اما این روزها انواع ست تبلیغاتی دیجیتال، جایگاه ویژه‌ای در میان مردم پیدا کرده است. اما دلیل محبوبیت ست دیجیتال تبلیغاتی چیست؟ چگونه می‌توانیم از این فرصت استفاده کنیم و کسب و کار خود را رونق ببخشیم؟ در ادامه به این سوالات پاسخ می‌دهیم.

ست دیجیتال تبلیغاتی چیست؟

محصولات و دسته بندی‌های مختلفی به عنوان هدایای تبلیغاتی در میان برندها و مخاطبین‌شان رد و بدل می‌شود. هر ساله مدیران برندها به دنبال پیدا کردن ایده‌ای متفاوت، جدید و در عین حال موثر هستند تا با انتخاب هدایای تبلیغاتی تاثیرگذار، مشتریان بیشتری جذب کنند و وفاداری مشتریان فعلی عمیق‌تر کنند.

از طرفی با گذشت زمان، نیازهای مردم متفاوت می‌شود و علایق‌شان تغییر می‌کند. این روزها با پیشرفت تکنولوژی، محصولات دیجیتال، گوشی‌های همراه و کامپیوترهای شخصی به بخشی جداناپذیر از زندگی مردم تبدیل شده است. هر فرد روزانه زمان زیادی را از تلفن هوشمند و لپ تاپ شخصی خود استفاده می‌کند و از خرید گرفته تا تعیین یک قرار کاری مهم را با گوشی خود انجام می‌دهد.

این کاربرد و نقش پررنگ محصولات دیجیتالی در زندگی مردم سبب شده که برندها به دنبال تهیه ست‌های دیجیتالی به عنوان هدایای تبلیغاتی باشند. لوازمی مانند پاور بانک تبلیغاتی، فلش مموری، ساعت هوشمند و … برای همه مردم در هر رده سنی، جنسیت و شغلی به یک نیاز ضروری تبدیل شده است. ست‌های دیجیتالی نیز آن دسته از انواع ست تبلیغاتی هستند که شامل لوازم دیجیتال با آرم و لوگو برند خاصی باشند.

 

انواع ست تبلیغاتی دیجیتال

ست دیجیتالی می‌تواند هر محصول دیجیتالی را شامل شود. انواع فلش مموری، هندزفری و هدفون، ساعت دیجیتالی، دستبند هوشمند، شارژر‌های بی‌سیم و با سیم، پاوربانک و … در دسته ست تبلیغاتی دیجیتال قرار می‌گیرند.

انتخاب هدیه تبلیغاتی به علایق مخاطبین، رده سنی، شغل و سایر اطلاعات مربوط به آن‌ها بستگی دارد. نکته مهم در انتخاب بهترین ست تبلیغاتی، توجه به ویژگی‌های شخصیتی مخاطبین هدف است. همانطور که گفته شد، ست دیجیتال می‌تواند هر ترکیبی از محصولات دیجیتالی را شامل شود. اما بهترین و موثرترین ست تبلیغاتی، آن‌هایی هستند که به یکدیگر و به علایق مشتریان مرتبط باشند. با کنار هم قرار دادن چند محصول مرتبط، کاربردی و پر استفاده می‌توانید یک ست تبلیغاتی دیجیتال داشته باشید.

 

چرا ست تبلیغاتی دیجیتال بهترین هدیه تبلیغاتی به شمار می‌رود؟

دلایل زیادی وجود دارد که ست دیجیتال را به یک هدیه تبلیغاتی کامل و موثر تبدیل می‌کند. در ادامه این موارد را بررسی می‌کنیم:

۱. ست تبلیغاتی دیجیتال کاربردی است

بهترین هدیه‌های تبلیغاتی آن دسته از هدایا هستند که مورد استفاده مشتریان و دریافت کنندگان هدیه قرار بگیرند. هر چه هدایای تبلیغاتی شما کاربردی‌تر باشند، بیشتر توسط افراد مورد استفاده قرار می‌گیرند. این استفاده مکرر سبب می‌شود نام برند و لوگو شما به طور مداوم در مقابل چشم افراد قرار بگیرد و به این ترتیب نام شما در ذهن مردم ماندگار می‌شود.

اگر هدیه‌ای که از طرف شما اهدا می‌شود کاربردی باشد، در دریافت کننده هدیه حس خوبی ایجاد می‌شود. با این کار مشتریان و مخاطبین شما اعتبار و احترام بیشتری برای کسب و کارتان قائل می‌شوند و اعتماد، وفاداری و ارتباط قوی‌ترین بین شما و مشتریان‌تان ایجاد می‌شود.

۲. ست دیجیتال با هر سلیقه‌ای سازگار است

فرقی نمی‌کند مخاطبین شما در چه رده سنی و جنسیتی هستند و یا به چه شغلی مشغول باشند، محصولات دیجیتال برای تمام اقشار جامعه ضروری است. ست تبلیغاتی شامل پاوربانک، هندزفری، ساعت دیجیتال و اقلام مشابه با هر سلیقه‌ای سازگار است و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۳. ست دیجیتال یکی از هدایای تبلیغاتی جدید به شمار می‌رود

با اینکه ست‌های تبلیغاتی قدیمی موثر بودن خود را ثابت کرده‌اند و هنوز در میان مردم جایگاه ویژه‌ای دارند، اما بهترین کسب و کارها آن‌هایی هستند که بر موج پیشرفت سوار می‌شوند. اگر پیشرفت تکنولوژی فرصت‌های جدیدی را پیش پای شما قرار می‌دهد، بهترین کار این است که از این فرصت‌ها استفاده کنید.

با پیشرفت تکنولوژی، ابزارهایی مانند فلش مموری، پاوربانک و … طرفداران بیشتری پیدا کردند. این مسئله برای برندهایی که همیشه به دنبال ایده‌های خلاقانه و نو هستند فرصت خوبی ایجاد کرد. انتخاب ست دیجیتال به عنوان هدیه تبلیغاتی نشان می‌دهد شما به دنبال پیشرفت و ایده‌های جدید هستید. این مسئله علاوه بر کسب رضایت مشتریان، جلوه خوبی از شما به نمایش می‌گذارد.

۴. ست تبلیغاتی دیجیتال فرصتی برای به کار بردن خلاقیت ایجاد می‌کند

ایده‌های خاص و منحصر بفرد همیشه ماندگاری بیشتری در ذهن مردم دارند. استفاده از خلاقیت و شخصی سازی هدایای تبلیغاتی سبب جلب توجه بیشتر می‌شود. در سفارش ست تبلیغاتی این امکان برای شما فراهم است که با به کار بردن ایده‌های جدید، ست‌هایی را طراحی و آماده کنید که نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی خاص و خلاقانه‌تر باشند.

کنار هم گذاشتن چند محصول کاربردی و مورد نیاز برای مشتریان خاص، سبب ایجاد رضایت، حس خوب، وفاداری و ارتباط قوی و صمیمی بین مخاطبین و صاحبان کسب و کارها می‌شود.

۵. در سفارش ست تبلیغاتی می‌توانید هزینه خود را کنترل کنید

همانطور که گفته شد، ست تبلیغاتی می‌تواند شامل محصولات متعدد و متفاوتی باشد. یکی دیگر از دلایلی که ست دیجیتال به عنوان بهترین هدایای تبلیغاتی به شمار می‌رود این است که شما می‌توانید با کم و زیاد کردن و انتخاب درست محصولات داخل ست، هزینه تمام شده آن را مدیریت کنید.

اگر به دنبال هدایای تبلیغاتی ارزان هستید، می‌توانید از ست تبلیغاتی کوچک‌تر با محصولات ارزان‌تر استفاده کنید. از طرفی ست تبلیغاتی به شما اجازه می‌دهد برای قشرهای مختلف جامعه هدف، هدیه مخصوص و منحصر بفردی طراحی کنید.

برای مثال می‌توانید بین ست تبلیغاتی اهدا شده به مدیران با ست تبلیغاتی اهدا شده به کارمندان یک شرکت تفاوتی در نظر بگیرید.

دریافت ست دیجیتال به عنوان هدیه تبلیغاتی هر مخاطبی را خوشحال می‌کند

گفتیم مهم‌ترین فاکتور در انتخاب هدیه تبلیغاتی، علایق و نیازهای مشتریان است. از آنجایی که گوشی هوشمند و انواع کامپیوترهای شخصی و سایر وسایل الکترونیک به بخشی جدا نشدنی از زندگی مردم تبدیل شده‌اند، ست‌های دیجیتال نیز جای خود را در میان انواع ست تبلیغاتی باز کرده‌اند.

ست‌های دیجیتال کاربرد زیادی دارند، به طور مداوم در مقابل چشمان افراد قرار می‌گیرد و به راحتی می‌توان هزینه تمام شده آن‌ها را مدیریت کرد. این دلایل سبب می‌شود ست دیجیتال به عنوان بهترین هدیه و ست تبلیغاتی به شمار رود.

ضمانت محصولات

گروه آوازه گستر، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته در تمام مراحل چاپ و تولید انواع سررسید 1402 و تقویم رومیزی 1402  بدون دخالت دست، محصولات خود را با تضمین کیفیت تولید کرده و با توجه به رزومه ی خود که شامل همکاری با برند های برتر کشور است، این تعهد را برای مشتریان عزیز خود سرلوحه قرار داده است. کلیه هدایای تبلیغاتی ، ست های مدیریتی، تقویم رومیزی و خدمات گروه سالنامه آوازه گستر با گارانتی چاپ و تولید به مشتریان خود ارائه می شود که این موضوع از مزیت های رقابتی شرکت آوازه گستر می باشد. برای راهنمای و سفارش، همین الان تماس بگیرید.

 

سررسید ۱۴۰۲ و خاطراتی که ثبت می‌شوند

مطمئنا ترافیک زیادی برای خرید سررسید ۱۴۰۲ وجود خواهد داشت و این استقبال، ناشی از دلایل توفیق هدایای تبلیغاتی است. سه دلیلی که مردم هدایای تبلیغاتی را نگه می‌دارند، از این قرار است:

  • جالب و جذاب است
  • کاربردی است
  • مد روز یا به اصطلاح تِرِند است

در بین هدایای تبلیغاتی پرشمار، سررسید تبلیغاتی 1402 بیشتر از نظر کاربردی بودن نزد مردم محبوب است و به همین دلیل اگر سررسیدی انتخاب کنید که به صورت روزشمار باشد و ابعادی مناسب برای یادداشت‌برداری داشته باشد، احتمال اینکه میزبان نوشته‌ها و خاطرات مخاطبان شما باشد، بیشتر است.

طبق آمار PPAI حدود 81 درصد دریافت‌کنندگان هدایای تبلیغاتی که سررسید 1402 هم جزء آن‌هاست، این هدایا را بیش از یک سال نگه داشته‌اند. حالا اگر خاص بودن سال 1402 را هم به این موضوع اضافه کنیم، مسلما سررسیدی که برای این سال به جامعه‌ی هدف خود می‌دهید، شانس زیادی برای ماندگاری پس از گذشت سال‌ها دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.