سفارش هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان

هر کسب و کاری برای معرفی خود به دنیای اطراف و تحت تاثیر قرار دادن مخاطبین‌ش به تبلیغات نیاز دارد. تبلیغات برای برندها فرصتی ایجاد می‌کند تا صدای خود را به گوش مردم برسانند و در طیف گسترده‌ای دیده شوند. یکی از روش‌های پرطرفدار و محبوب تبلیغات، هدایای تبلیغاتی هستند.

برای سفارش هدایای تبلیغاتی، گزینه‌های زیادی وجود دارد و انتخاب بهترین و موثرترین هدیه تبلیغاتی چالش‌های زیادی به همراه دارد. این مسئله برای کسب و کارهای نوپا و کوچک کمی دشوارتر است. یکی از باورهای غلط موجود درباره هدایای تبلیغاتی این است که هدایای تبلیغاتی ارزان وجود ندارد و تمام هدایای تبلیغاتی خاص، قیمت‌های سنگینی دارند. ما نیز در این مقاله تلاش کرده‌ایم خلاف این باور را ثابت کنیم. اگر به دنبال هدایای تبلیغاتی ارزان و خاص هستید، این مقاله را از دست ندهید.

 

چگونه می‌توانیم هدیه تبلیغاتی ارزان سفارش دهیم؟

هدایای تبلیغاتی انواع مختلفی دارند؛ از انواع سررسید و سالنامه تا صنایع دستی اصفهان، همه می‌توانند در دسته هدایای تبلیغاتی خاص و خلاقانه قرار بگیرند. یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که در انتخاب هدیه تبلیغاتی تاثیرگذار است، سلیقه و علایق مخاطبین است. رده سنی، جنسیت، شغل، محل زندگی و دیگر ویژگی‌ها و اطلاعات مربوط به مشتریان و مخاطبین هدف شما در انتخاب و سفارش هدایای تبلیغاتی تاثیرگذار هستند.

اگر کسب و کار نوپایی دارد یا نمی‌توانید بودجه زیادی به هدایای تبلیغاتی اختصاص دهید، می‌توانید با در نظر گرفتن علایق مخاطبین و به کار بردن خلاقیت و ایده‌های نو، بهترین هدایای تبلیغاتی خاص را با کم‌ترین قیمت تهیه کنید. برخی باور دارند هدایای تبلیغاتی خاص فقط مختص برندهای موفق و صرف هزینه‌های سنگین است و هدایای تبلیغاتی ارزان تاثیر چندانی ندارند. در حالی که یک هدیه تبلیغاتی کاربردی و ماندگار لزوماً گران‌قیمت نیست و می‌تواند نماینده خوبی از برند شما باشد.

 

چند نمونه از هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان

همانطور که گفته شد، یک هدیه تبلیغاتی خاص لزوماً به هزینه سنگینی نیاز ندارد. در ادامه چند مورد از هدایای تبلیغاتی ارزان و کاربردی را معرفی می‌کنیم:

تقویم رومیزی و سررسید

انواع تقویم، سررسید و سالنامه یکی از مرسوم‌ترین هدایای تبلیغاتی به شمار می‌روند. در میان حال و هوای پرشور اسفند و خرید نوروزی، تقویم و سالنامه یکی از اصلی‌ترین اعضای سبد خرید مردم است. شرکت‌ها و کسب و کارهای متعدد نیز از این فرصت استفاده می‌کنند و این ابزار پرکاربرد را با نام و لوگو برند خود به عنوان هدیه به مخاطبین، مشتریان و کارمندان خود اهدا می‌کنند.

استفاده از تقویم رومیزی و سررسید تبلیغاتی هم به سود مشتریان است و هم به سود صاحبان کسب و کارها! تقویم رومیزی در طول سال گوشه‌ای از میز کار یا دفتر افراد قرار می‌گیرد و تمام ۳۶۵ روز سال را به معرفی و یادآوری برند و محصولات شما می‌پردازد. به همین دلیل یکی از موثرترین هدایای تبلیغاتی به شمار می‌رود.

تقویم و سررسید در طرح‌ها و ابعاد مختلفی طراحی و تولید می‌شوند. این تنوع سبب می‌شود به راحتی بتوانید هدیه‌ای را انتخاب کنید که مناسب بودجه و هزینه مد نظر شما باشد. علاوه بر این، تقویم یا سررسید سفارشی، فرصتی مناسب برای به کار بردن خلاقیت و ایده‌های نو ایجاد می‌کند؛ به این ترتیب با به کار بردن کمی خلاقیت و هزینه‌ای معقول، می‌توانید هدایای تبلیغاتی خاص تهیه کنید.

 

خودکار تبلیغاتی

در کاربردی بودن خودکارها هیچ شکی وجود ندارد. پیشرفت تکنولوژی و دیجیتالی شدن نامه‌ها، قراردادها و پیام‌ها هم نمی‌تواند جای خودکار را در زندگی پر کند. بی‌شک وجود خودکار در جیب یا کیف هر قشری از جامعه ضروری است. این مسئله خودکار تبلیغاتی را به یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی ارزان تبدیل کرده است.

 

هدایای تبلیغاتی دیجیتال

شاید با اسم هدایای دیجیتال به فکر محصولاتی مانند اسپیکر یا پاوربانک تبلیغاتی بیفتید که هزینه‌های زیادی به همراه دارند. اما هدایایی مانند فلش مموری تبلیغاتی، نگهدارنده گوشی و محصولات مشابه فراوانی وجود دارد که می‌توان آن‌ها را در دسته هدایای تبلیغاتی ارزان جا داد.

با بررسی دقیق رده سنی، علایق و سایر مشخصات مخاطبین هدف خود می‌توانید هدیه‌ای کاربردی و مخصوص برای آن‌ها انتخاب کنید. یک هدیه کاربردی و ماندگار که نیازهای کوچک مشتریان‌تان را برطرف کند می‌تواند یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی خاص به شمار رود.

 

ماگ و لیوان تبلیغاتی

یکی دیگر از محصولاتی که می‌تواند در دسته هدایای تبلیغاتی ارزان و خاص قرار بگیرد، انواع ماگ و لیوان تبلیغاتی است. چاپ طرح یا تصویر بر ماگ‌ها و لیوان‌های پلاستیکی یا شیشه‌ای می‌تواند آن‌ها را به بهترین هدایای تبلیغاتی خاص تبدیل کند. در طراحی و انتخاب طرح چاپ شده بر ماگ یا لیوان تبلیغاتی خود نیز می‌توانید از  ایده‌های نو استفاده کنید تا هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص داشته باشید.

ماگ و لیوان تبلیغاتی می‌تواند یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی باشد. این هدایای تبلیغاتی تمام عناصر و فاکتورهای لازم برای یک هدیه تبلیغاتی موثر را دارند. میزان کاربردی بودن و ماندگاری ماگ و لیوان به وضوح مشخص است. علاوه بر این، به کمک ماگ و لیوان تبلیغاتی نام و لوگو برند شما به طور مداوم در مقابل چشم مخاطبین شما و اطرافیان آن‌ها قرار می‌گیرد. این مسئله سبب می‌شود نام و برند شما در ذهن افراد حک شود.

 

ساک دستی

ساک دستی یکی دیگر از محصولات پرکاربرد است. در سال‌های اخیر با توجه به اهمیت یافتن مسئله حفاظت از محیط زیست و راه افتادن کمپین‌های مختلف باعث شده استفاده از مواد پلاستیکی کمتر و کمتر شود. در این راه، ساک‌های پلاستیکی به سرعت جای خود را به انواع ساک دستی پارچه‌ای داده‌اند. ساک‌های پارچه‌ای طول عمر بیشتری دارند و چندین بار قابل استفاده و شستشو هستند.

به این ترتیب یک ساک دستی پارچه‌ای به طور مداوم و در بازه زمانی طولانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فرصت عالی ساک دستی تبلیغاتی را به یکی از هدایای تبلیغاتی ارزان و جدید تبدیل کرده است. چاپ لوگو و طرح مرتبط با برند شما بر ساک دستی، علاوه بر اینکه سبب ماندگاری برند شما در ذهن دریافت کننده هدیه می‌شود، بلکه نام شما را به اطرافیان، در خیابان‌ها، فروشگاه‌ها و در میان مردم گسترش می‌دهد.

 

سخن آخر

باورهای اشتباه زیادی در مورد هدایای تبلیغاتی وجود دارد که یکی از مرسوم‌ترین آن‌ها این است که هدایای تبلیغاتی هزینه‌های سنگینی بر دوش برندها می‌گذارند. هدایای تبلیغاتی گران‌قیمت زیادی وجود دارند اما بدین معنی نیست که هدایای تبلیغاتی ارزان وجود خارجی ندارند. برای سفارش هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان کافی است کمی خلاقیت به خرج دهید.

هدایای تبلیغاتی ارزان زیادی برای کسب و کارهای نوپا یا برندهایی که نمی‌خواهند هزینه سنگینی برای تبلیغات خرج کنند وجود دارد. این باورهای غلط را دور بریزد، علایق و نیازهای مخاطبین خود را بررسی کنید و در بین هدایای تبلیغاتی ذکر شده در این مقاله یا هزاران ایده موجود دیگر، یک هدیه تبلیغاتی مناسب انتخاب کنید.

ضمانت محصولات

گروه آوازه گستر، با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته در تمام مراحل چاپ و تولید انواع سررسید 1402 و تقویم رومیزی 1402  بدون دخالت دست، محصولات خود را با تضمین کیفیت تولید کرده و با توجه به رزومه ی خود که شامل همکاری با برند های برتر کشور است، این تعهد را برای مشتریان عزیز خود سرلوحه قرار داده است. کلیه هدایای تبلیغاتی ، ست های مدیریتی، تقویم رومیزی و خدمات گروه سالنامه آوازه گستر با گارانتی چاپ و تولید به مشتریان خود ارائه می شود که این موضوع از مزیت های رقابتی شرکت آوازه گستر می باشد. برای راهنمای و سفارش، همین الان تماس بگیرید.

 

سررسید ۱۴۰۲ و خاطراتی که ثبت می‌شوند

مطمئنا ترافیک زیادی برای خرید سررسید ۱۴۰۲ وجود خواهد داشت و این استقبال، ناشی از دلایل توفیق هدایای تبلیغاتی است. سه دلیلی که مردم هدایای تبلیغاتی را نگه می‌دارند، از این قرار است:

  • جالب و جذاب است
  • کاربردی است
  • مد روز یا به اصطلاح تِرِند است

در بین هدایای تبلیغاتی پرشمار، سررسید تبلیغاتی 1402 بیشتر از نظر کاربردی بودن نزد مردم محبوب است و به همین دلیل اگر سررسیدی انتخاب کنید که به صورت روزشمار باشد و ابعادی مناسب برای یادداشت‌برداری داشته باشد، احتمال اینکه میزبان نوشته‌ها و خاطرات مخاطبان شما باشد، بیشتر است.

طبق آمار PPAI حدود 81 درصد دریافت‌کنندگان هدایای تبلیغاتی که سررسید 1402 هم جزء آن‌هاست، این هدایا را بیش از یک سال نگه داشته‌اند. حالا اگر خاص بودن سال 1402 را هم به این موضوع اضافه کنیم، مسلما سررسیدی که برای این سال به جامعه‌ی هدف خود می‌دهید، شانس زیادی برای ماندگاری پس از گذشت سال‌ها دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.